| Malzeme | akma dayanımı 235mpa / 345mpa'dan az değil |
|---|---|
| Warrenty | 15 yıl |
| Ömür boyu | 50 yıl |
| Kaynak | aws d1.1, penetrasyon oranı% 100 |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvaniz, ortalama kaplama 85um |
| Item Name | Traffic Light Pole |
|---|---|
| Application | Traffic Sign |
| Arm Type | Single Arm |
| Traffic Light | LED or customer design |
| Surface Treatment | galvanization |
| Yükseklik | 3m |
|---|---|
| Uygulama | Otoban Trafik Işığı |
| Kol uzunluğu | 1500mm |
| Trafik ışığı | LED veya müşteri tasarımı |
| Yüzey işleme | galvanizleme |
| Model numarası | TRAFİK SİNYAL POLİTESİ |
|---|---|
| Malzeme | GR65 |
| Kalınlığı | 1mm-30mm |
| WARRENTLY | 15 yıl |
| Ömür boyu | 50 YIL |
| Tolerans | /% 2 |
|---|---|
| Ürün adı | BAE karayolunda 8-20m tek kollu LED Yüksek Direk çelik Sokak Aydınlatma Direği |
| Kutup bitti | galvanizli yüksek direk direği |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Tedarik yeteneği | 2000pcs her hafta |
| Height | 6m to 15m |
|---|---|
| Minium yield strength | 355mpa |
| Max ultimate tensile strength | 620mpa |
| Optical assembly of lighting fixture | IP65 |
| Wind speed | 160km/h |
| Product Name | Galvanized Steel Pole |
|---|---|
| Power Supply | Solar/AC |
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Material | Q345 |
| Anchor bolts | Customization Available |
| Product Name | Galvanized Steel Poles |
|---|---|
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Material | Q345 |
| Torlance of the dimenstion | +- 2% |
| Warranty | 15 years |
| Malzeme | S355JR |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik dağıtımı |
| Kalınlık | 2.5-10mm |
| şekil | ÇOKGEN |
| galvanizleme | ASTM A123, ortalama kaplama 85um'dan az değil |
| Product Name | 9m Traffic Light Pole Durable Single Arm Signal Road Light Pole With Anchor Bolts |
|---|---|
| style | as per customer request |
| certificate | ISO 9001 |
| Warranty | 25 Years |
| baseplate | 600*600*20mm |