| Height | 10m |
|---|---|
| Painting color | Black or other color |
| Light Quantity | according to customer design |
| Application | Parking Lot Light Pole |
| Surface Treatment | galvanization and powder coating |
| Height | 8m |
|---|---|
| Light Quantity | two to four lights |
| Light Shape | square type |
| Surface Treatment | galvanization and powder coating |
| Pole Shape | Round,octagonal |
| Ürün adı | Galvanizli Çelik Direk |
|---|---|
| Güç kaynağı | Güneş enerjisi/AC |
| Kaynak Standardı | AWS D 1.1 |
| Malzeme | Q235 Q345 |
| Ankraj Cıvataları | M12 |
| Height | 6m to 15m |
|---|---|
| Suit for | Airport, seaport, square |
| Torlance of the dimenstion | +-2% |
| Optical assembly of lighting fixture | IP65 |
| Wind speed | 160km/h |
| Ürün adı | Galvanizli Çelik Direk |
|---|---|
| Güç kaynağı | Güneş / AC |
| Kaynak standardı | AWS D 1.1 |
| Malzeme | Q345 |
| Ankraj cıvataları | Özelleştirme Mevcut |
| Malzeme | S355JR |
|---|---|
| Başvuru | elektrik dağıtımı |
| Kalınlık | 2.5-10MM |
| Şekil | Çokgen |
| galvanizleme | ASTM A123, ortalama kaplama 85um'dan az değil |
| Malzeme | Q235 Q345 |
|---|---|
| Yaşam süresi | 50 yıl |
| Kaynak | AWSD1.1 |
| Yüzey Tedavisi | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| şekli | Konoid, Çok piramidal, Sütun şeklinde, çokgen veya konik |
| Product Name | Galvanized Steel Pole |
|---|---|
| Power Supply | Solar/AC |
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Material | Q345 |
| Anchor bolts | Customization Available |
| Ürün adı | Galvanizli Çelik Direk |
|---|---|
| Güç kaynağı | Güneş / AC |
| Kaynak standardı | AWS D 1.1 |
| Malzeme | Q345 |
| Ankraj cıvataları | Özelleştirme Mevcut |
| Ürün adı | Galvanizli Çelik Direk |
|---|---|
| Güç kaynağı | Güneş / AC |
| Kaynak standardı | AWS D 1.1 |
| Malzeme | Q235 Q345 |
| Ankraj cıvataları | M12 |