| Ürün adı | Galvanizli Çelik Direk |
|---|---|
| Güç kaynağı | Güneş / AC |
| Kaynak standardı | AWS D 1.1 |
| Malzeme | Q345 |
| Ankraj cıvataları | Özelleştirme Mevcut |
| Ürün Adı | Galvanizli Çelik Direk |
|---|---|
| Güç kaynağı | Güneş enerjisi/AC |
| Kaynak Standardı | AWS D 1.1 |
| Malzeme | Q235 Q345 |
| Ankraj Cıvataları | M12 |
| Product Name | Galvanized Steel Pole |
|---|---|
| Power Supply | Solar/AC |
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Material | Q345 |
| Anchor bolts | Customization Available |
| Uygulama | Otoban |
|---|---|
| Aydınlatma armatürünün optik montajı | IP65 |
| Lamba gücü | 20-400w |
| cerfication | ISO9001: 2015 |
| Warrenty | 15 yıl |
| Yükseklik | 11 dakika |
|---|---|
| Kalınlığı | 1-30mm |
| Tasarım | 8. derece depreme karşı |
| Renk | Beyaz gümüş |
| Kaynak | AWS D1.1 |
| Malzeme | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Uygulama | elektrik dağıtımı |
| Kalınlık | 1-10mm |
| Şekil | Çokgen |
| galvanizleme | ASTM A123 |
| Malzeme | S355JR |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik dağıtımı |
| Kalınlık | 2.5-10mm |
| şekil | ÇOKGEN |
| galvanizleme | ASTM A123, ortalama kaplama 85um'dan az değil |
| Malzeme | Q345 |
|---|---|
| Yükseklik | 8m |
| Elektroşoklara dayanıklı koruyucu sınıf | Sınıf Ⅰ |
| Kaplamanın korozyon karşıtı performansı | Sınıf Ⅱ |
| Aydınlatma armatürünün çalışma atmosferi | -35 °C~+45 °C |