| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | Energy saving height pole10m Street Light Poles with drawings |
| Payment Terms | T/T ,L/C |
| Application | road,highway,street,square |
| Marka adı | MilkyWay |
| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | 4w 1.72m Garden Lights New Design Street Light Poles JY-0008A-4W-S2-31W-PIR Garden |
| Color variable | any color |
| Payment Terms | T/T ,L/C |
| Application | road,highway,street,square |
| MOQ | bir adet 40 HQ konteyner |
|---|---|
| Şekli | Konoidal, Çok piramidal, Sütunsu, çokgen veya konik |
| Güç | 22kv~550kv |
| Fiyat Terimi | EXW, FOB |
| Dayanıklılık | +/-2% |
| Height | from 6m to 15m |
|---|---|
| Suit for | airport, seaport, plaza, stadium, square, highway, street way etc |
| Lamp power | 20w-400w |
| Shape | Conoid, Multi-pyramidal,Columniform, polygonal or conical |
| Wind Speed | 160km/h |
| Style | galvanized |
|---|---|
| Suface treatment | hot dip galvanization |
| Lamp power | 20w-400w |
| Torlance of the dimenstion | +-2% |
| Wind Speed | 160km/h |
| Yükseklik | 6m'den 15m'ye |
|---|---|
| Rüzgar hızı | 160km/s |
| Standart | ISO9001 |
| Kaynak standardı | AWS D1.1 |
| hata payı | +/-2% |
| Yükseklik | 6m'den 15m'ye |
|---|---|
| Rüzgar hızı | 160 km / h |
| Standart | ISO9001 |
| Kaynak standardı | AWS D1.1 |
| Hata payı | +/-% 2 |
| Item Name | Traffic Signal Light Pole |
|---|---|
| Application | traffic mast arm pole |
| Arm Type | Single Arm,Double Arm |
| Traffic Light | Customized |
| Surface Treatment | Galvanization |
| Item Name | Traffic Light Pole |
|---|---|
| Application | Traffic Sign |
| Arm Type | Single Arm |
| Traffic Light | LED or customer design |
| Surface Treatment | galvanization |
| Malzeme | akma dayanımı 235mpa / 345mpa'dan az değil |
|---|---|
| Warrenty | 15 yıl |
| Ömür boyu | 50 yıl |
| Kaynak | aws d1.1, penetrasyon oranı% 100 |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvaniz, ortalama kaplama 85um |