| Height | 7 M |
|---|---|
| Shape | Conical |
| Minimum yield strength | 460mpa |
| Usage | low voltage electric power transmission |
| Thickness | 2.75mm |
| Ürün adı | Galvanizli Çelik Güç Kutbu |
|---|---|
| Uygulama | Güç hattı |
| Kalınlık | 1 mm ila 36 mm |
| Boyut toleransı | ± 2% |
| Ömür | 50 yıl |
| Ürün Adı | galvanizli çelik güç direği |
|---|---|
| Uygulama | Güç hattı |
| Kalınlığı | 1 mm ila 36 mm |
| boyut toleransı | +-2% |
| Ömür | 50 Yıl |
| Ürün adı | Çelik Yardımcı Direk |
|---|---|
| Uygulama | İletim Hattı |
| tasarlamak | Özelleştirilmiş |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Kaynak standardı | AWS D1.1 |
| Rüzgar hızı | 160km/h |
|---|---|
| Minimum nihai gerilme mukavemeti | 490mpa |
| Kalınlığı | 1 mm ila 30 mm arası |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| Tolerans | /% 2 |
| Product Name | 69kv construction Conical Transmission Steel Tubular Poles |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 25FT-70FT |
| Voltage | 110kv |
| Treatment | Bitumen |
| Ürün adı | Galvanizli Çelik Direk |
|---|---|
| Uygulama | İletim Hattı |
| tasarlamak | Özelleştirilmiş |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Kaynak standardı | AWS D1.1 |
| Ürün Adı | Galvanizli Çelik Direk |
|---|---|
| Uygulama | Dağıtım Hattı |
| Tasarım | Özel |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvaniz boyama |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| Ürün Adı | Galvanizli Çelik Direk |
|---|---|
| Uygulama | İletim Hattı |
| Tasarım | Özel |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| Ürün Adı | Galvanizli Çelik Direk |
|---|---|
| Uygulama | İletim Hattı |
| Tasarım | Özel |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |