| ad | İletim için 10kv-220kv konik 15m ve 17m Çelik Yardımcı Kutup elektrik direği |
|---|---|
| tip | Yuvarlak, Konik |
| Malzeme | Q235, Q345, Gr65 |
| Kalınlık | 2,5 mm - 16 mm |
| Yüzey bitmiş | sıcak daldırma galvanizli |
| Type | S-500MC 11.88m-1100dan Galvanized Steel Poles Utility Pole with France Standard |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Name | Anticorrosive Self Supporting Electrical Power Poles Polygona 50m Tubular Steel Pole |
|---|---|
| type | Round,Conical |
| Material | Q235,Q345,Gr65 |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| tip | NGCP çelik direkler 80ft ve 90ft elektrik direği Çelik Yardımcı Direği |
|---|---|
| şekil | Yuvarlak, Konik |
| Ödeme koşulları | / T, L / C |
| Kalınlık | 2,5 mm - 16 mm |
| Yüzey bitmiş | sıcak daldırma galvanizli |
| tip | 133kv 30ft 35ft ve 40ft Metal Çelik Yardımcı Direk Sertifikası ile Galvanizli |
|---|---|
| şekil | Yuvarlak, Konik |
| Ödeme koşulları | / T, L / C |
| Kalınlık | 2,5 mm - 16 mm |
| Yüzey bitmiş | sıcak daldırma galvanizli |
| Type | Galvanized Steel Poles 12m Utility Power Poles For Power Distribution Equipment |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| tip | S-500MC 11.88m-1100dan Fransa Standardı ile Galvanizli Çelik Direkler Yardımcı Direk |
|---|---|
| şekil | Yuvarlak, Konik |
| Ödeme koşulları | / T, L / C |
| Kalınlık | 2,5 mm - 16 mm |
| Yüzey bitmiş | sıcak daldırma galvanizli |
| Tip | NGCP çelik direkler 80ft ve 90ft elektrik direği Çelik Yardımcı Direği |
|---|---|
| Şekil | Yuvarlak, Konik |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Kalınlık | 2.5mm-16mm |
| Yüzey Bitmiş | Sıcak Daldırma Galvanizli |
| Türü | 12m - 940dan Güç İletimi Galvanizli Çelik Direk, Dış Mekan Elektrik Direkleri |
|---|---|
| Şekli | Yuvarlak, Konik |
| Ödeme koşulları | T/T,L/C |
| Kalınlık | 2,5 mm-16 mm |
| Yüzey Bitmiş | Sıcak Daldırma Galvanizli |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |