| Ürün Adı | Galvanizli Çelik Direk |
|---|---|
| Uygulama | İletim Hattı |
| Tasarım | özel |
| Yüzey Tedavisi | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| Product Name | Galvanized Steel Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Ürün Adı | Galvanizli Çelik Direk |
|---|---|
| Uygulama | İletim Hattı |
| Tasarım | özel |
| Yüzey Tedavisi | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| ad | Yüksek Gerilim Elektrik Hattı Projesi için Genel Güç İletim Direkleri |
|---|---|
| tasarlamak | 9m 3.8mm |
| Yükseklik | 6-40m |
| Thickenss | 2,5 mm-40 mm |
| Tasarım Yükü | 2KN-100KN |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizli |
|---|---|
| tip | düz kutup, çekme direği, dönüş direği |
| Kalınlık | 1mm ila 30mm |
| güç | 10kV ~ 550kv |
| İçin uygun | Elektrik dağıtımı |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
|---|---|
| Türü | düz kutup, çekme direği, dönüş direği |
| Kalınlığı | 1mm ila 30mm |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Malzeme | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Rüzgar hızı | 35m/s |
| yerin kökeni | Yixing |
| Tip | defin |
| Yüzey İşleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Türü | Düz direk, çekme direği, dönüş direği |
|---|---|
| Stil | galvanizleme |
| Galvanizli standart | ASTM A123 |
| Ölçü torsiyonu | -% 2 |
| Kaynak standart | AWS D 1.1 |
| Güç | 10kv~550kv |
|---|---|
| Kg cinsinden Tasarım Yükü | Üstten 50cm mesafeye 300~1000kg uygulanır |
| Adlık Voltaj | 10kv~550kv |
| Yüzey Tedavisi | sıcak daldırma galvanizleme (ASTM A123) |
| İçin uygun | Elektrik Enerjisi İletimi ve Dağıtımı |