| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Türü | Güç Dağıtım Ekipmanları için Galvanizli Çelik Direkler 12m Yardımcı Güç Direkleri |
|---|---|
| Şekil | Yuvarlak, Konik |
| Ödeme koşulları | T/T,L/C |
| Kalınlık | 2,5 mm-16 mm |
| Yüzey Bitmiş | Sıcak Daldırma Galvanizli |
| Ürün adı | Galvanizli Çelik Elektrik Direği |
|---|---|
| Uygulama | güç hattı |
| Kalınlık | 1 mm ila 36 mm |
| Boyut toleransı | +-2% |
| Ömür | 50 yıl |
| Type | 5mm - 16mm Thickness Galvanized Steel Street Light Poles Certification |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| tip | 50FT Orta gerilim Poligonal Elektrik İzolatörleri Dağıtım Çelik Direk |
|---|---|
| şekil | Yuvarlak, Konik |
| Ödeme koşulları | / T, L / C |
| Kalınlık | 2,5 mm - 16 mm |
| Yüzey bitmiş | sıcak daldırma galvanizli |
| Türü | Standart NEA 13,8kV 69kV dağıtım hatları için galvanizli çelik direkler 25ft'ten 40ft'e kadar |
|---|---|
| Şekli | Yuvarlak, Konik |
| Ödeme koşulları | T/T,L/C |
| Kalınlık | 2,5 mm-16 mm |
| Yüzey Bitmiş | Sıcak Daldırma Galvanizli |
| Türü | Birleştirilmiş veya bir kez şekillendirilmiş güç dağıtımı için 13m çelik direkler |
|---|---|
| şekli | Yuvarlak, Konik |
| Ödeme koşulları | T/T,L/C |
| Kalınlığı | 2,5 mm-16 mm |
| Yüzey Bitmiş | Sıcak Daldırma Galvanizli |
| Adı | Sıcak Daldırma Galvanizli Dış Aydınlatma Direği 69kv Şanzıman, 50ft 60ft 70ft |
|---|---|
| Türü | Yuvarlak, Konik |
| Malzeme | Q235, Q345, Gr65 |
| Kalınlığı | 2,5 mm-16 mm |
| Yüzey bitmiş | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Height | 8M |
|---|---|
| Voltage | Low voltage |
| Minimum yield strength | Q345 345mpa |
| Shape | Octagonal or customer design |
| Connection Type | burial or flange type |