| boyut toleransı | +- %2 |
|---|---|
| Rüzgar direnci | 3-500km/s |
| Malzeme | GR50 GR65 S500 S355 |
| Yükseklik | 27.5m 32m |
| kaynak | Kaynak, uluslararası kaynak standardı CWB ile onaylar |
| Malzeme | akma dayanımı en az 345mpa |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik dağıtımı |
| Kalınlık | 2.5-10mm |
| şekil | ÇOKGEN |
| galvanizleme | ASTM A123, ortalama kaplama 85um'dan az değil |
| Voltaj | 10-220KV |
|---|---|
| İçin uygun | Güç iletimi |
| Malzeme | Q235 Q345 SS400 SGR65 |
| şekli | konoid,çok piramidal,yuvarlak,çokgen |
| boyut torlansı | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
|---|---|
| Safety factor | safety factor for conducting wine |
| Suit for | electricity distribution |
| Length of per section | within 14m once forming without slijoint |
| Power | 10kv~550kv |
| Malzeme | akma dayanımı en az 345mpa |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik dağıtımı |
| Kalınlık | 2.5-10mm |
| şekil | ÇOKGEN |
| galvanizleme | ASTM A123, ortalama kaplama 85um'dan az değil |