| Malzeme | S355JR |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik dağıtımı |
| Kalınlık | 2.5-10mm |
| şekil | ÇOKGEN |
| galvanizleme | ASTM A123, ortalama kaplama 85um'dan az değil |
| Malzeme | S355JR |
|---|---|
| Başvuru | elektrik dağıtımı |
| Kalınlık | 2.5-10MM |
| Şekil | Çokgen |
| galvanizleme | ASTM A123, ortalama kaplama 85um'dan az değil |
| Ürün Adı | 110kv 25m |
|---|---|
| Tasarım | Müşteri Tasarımı |
| Yükseklik | 7m-30m |
| Voltaj | 132KV |
| Tedavi | Zift |
| Ürün Adı | 110kv 25m |
|---|---|
| Tasarım | Müşteri Tasarımı |
| Yükseklik | 7m-30m |
| Voltaj | 132KV |
| Tedavi | Zift |
| Ürün adı | Güç boru şeklindeki çelik yapı elektrik iletim direkleri 33kv hat dizisi kule |
|---|---|
| Tasarım | Müşteri tasarım |
| Yükseklik | 25FT-70ft |
| Gerilim | 69kV |
| Tedavi | bitüm |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
|---|---|
| Kg cinsinden tasarım yükü | Üstünden 50 cm'ye 300 ~ 1000kg uygulandı |
| Kalınlığı | 1mm'den 30mm'ye |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvaniz |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Kalınlığı | 1 mm ila 30 mm |
|---|---|
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kaynak standart | ASTM A123 |
| şekil | Sekizgen, Borulu |
| İsim plakası | özelleştirilmiş olabilir |
| Malzeme | akma dayanımı en az 345mpa |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik dağıtımı |
| Kalınlık | 2.5-10mm |
| şekil | ÇOKGEN |
| galvanizleme | ASTM A123, ortalama kaplama 85um'dan az değil |
| Product Name | 11.8M Electric Pole |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 11.8M |
| Voltage | 132kv |
| Treatment | Bitumen |
| Product Name | Customized 110KV Polygonal Electric Utility Steel Tubular Poles |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 25FT-70FT |
| Voltage | 110kv |
| Treatment | Bitumen |