| Malzeme | Q235 Q345 GR50 GR65 |
|---|---|
| Sertifika | ISO BV |
| Yükseklik | 25ft 30ft 35ft |
| Rüzgar hızı | 160km/s |
| Kalınlık | 4mm |
| Product Name | Single Circuit Angle Type Steel Tubular Pole |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 25ft |
| Voltage | 69kv |
| Treatment | Bitumen |
| Product Name | 40FT Electrical Poles Mono Pole Tower For Mobile Transmission |
|---|---|
| Application | Communication distribution |
| Galvanization | ASTM A 123 |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Dimension torlance | +- 2% |
| Kutup Şekli | Sekizgen, Dodecagon, Hexadecagon |
|---|---|
| Yükseklik | 25ft - 75ft |
| Yüzey işleme | galvanizleme veya butiuem |
| Voltaj | 10kv-220kv |
| Görünüm | Boru, üçgen, açılı, örgü |
| Product Name | Single Circuit Angle Type Steel Tubular Pole |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 35ft |
| Voltage | 132kv |
| Treatment | Bitumen |
| Product Name | Double Circuit Angle Type 10KV Telecommunication Steel Tubular Pole |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 25FT-70FT |
| Voltage | 69kv |
| Treatment | Bitumen |
| Ürün adı | Cep Telefonu sinyal için Telekomünikasyon Anten Çelik Mono direk Kule direği |
|---|---|
| Uygulama | İletişim dağıtımı |
| galvanizleme | ASTM A 123 |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvaniz |
| Boyut çarpıntısı | -% 2 |
| Ürün adı | Cep Telefonu sinyal için Telekomünikasyon Anten Çelik Mono direk Kule direği |
|---|---|
| Uygulama | İletişim dağıtımı |
| galvanizleme | ASTM A 123 |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvaniz |
| Boyut çarpıntısı | -% 2 |
| Topdiameter | 60 Mm |
|---|---|
| Treatment | Bitumen |
| Minimum Yield Strength | 460 Mpa |
| Tolerance Of Dimenstion | +-2% |
| Plant Depth | 2.3m Underground |
| Warrently | 15YEARS |
|---|---|
| Surface Treatment | Hot Dip Galvanization |
| Protective Level | IP65 |
| Tolerance Of Dimenstion | +-2% |
| Plant Depth | 2.3m Underground |