| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | 33KV Electrical Power Distribution |
| Material | Gr50 |
| Thickness | 3mm |
| Surface treatment | Galvanization,bitumen |
| Ürün Adı | Galvanizli Çelik Direk |
|---|---|
| Uygulama | İletim Hattı |
| Tasarım | Özel |
| Yüzey Tedavisi | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| Türü | Thr Filipinler onaylı için 45FT 50FT HT Tipi NGCP yardımcı kutup |
|---|---|
| Stil | galvanizleme |
| Rüzgar hızı | 160km / s, 30m / s |
| Ölçü torsiyonu | -% 2 |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Ürün adı | Sıcak satış 69KV Elektrik Güç Yardımcı Direkleri Için Filipinler Güç Dağıtım Hattı |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik Enerji İletimi |
| Kalınlığı | 1 mm ila 36 mm |
| Güç kapasitesi | 10kV - 220kV |
| Yüzey işleme | galvanizleme |
| tip | NGCP çelik direkler 80ft ve 90ft elektrik direği Çelik Yardımcı Direği |
|---|---|
| şekil | Yuvarlak, Konik |
| Ödeme koşulları | / T, L / C |
| Kalınlık | 2,5 mm - 16 mm |
| Yüzey bitmiş | sıcak daldırma galvanizli |
| Ürün Adı | Galvanizli Çelik Direk |
|---|---|
| Uygulama | İletim Hattı |
| Tasarım | Özel |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| Ürün Adı | Galvanizli Çelik Direk |
|---|---|
| Uygulama | İletim Hattı |
| Tasarım | Özel |
| Yüzey işlemi | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| Ürün Adı | Galvanizli Çelik Direk |
|---|---|
| Uygulama | İletim Hattı |
| Tasarım | Özel |
| Yüzey işlemi | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Electrical Power Transmission |
| Quality Control | ISO 9001 |
| Welding Standard | AWSD 1.1 |
| Surface treatment | Hot Dip Galvanization powder coating |
| Product Name | Steel Utility Poles |
|---|---|
| Application | Electrical Power Transmission |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Certificate | ISO9001/BV/ |
| Power Capacity | 10kV to 220kV |