| Height | from 6m to 15m |
|---|---|
| Style | hot dip galvanized |
| Standard | ISO9001 |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Güç | 10kv~550kv |
|---|---|
| Türü | düz direk, çekme direği, dönüş direği |
| Kalınlık | 1 mm ila 30 mm |
| Rüzgar hızı | 160km/s, 30m/s |
| Hata payı | +/-2% |
| Height | 8M |
|---|---|
| Usage | sub stational distribution line |
| Minimum yield strength | 345 mpa |
| Standard | Pakistan Standard |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Product Name | Steel Utility Poles |
|---|---|
| Application | Electrical Power Transmission |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Certificate | ISO9001/BV/ |
| Power Capacity | 10kV to 220kV |
| Ürün adı | Çelik Yardımcı Direkleri |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik Enerjisi İletimi |
| Kalınlığı | 1 mm - 36 mm |
| Sertifika | ISO9001 / BV / |
| Güç kapasitesi | 10kV ila 220kV |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Electrical Power Transmission |
| Quality Control | ISO 9001:2008 |
| Welding Standard | AWS (American Welding Society ) D 1.1 |
| Surface treatment | Galvanization Bitumen |
| Style | galvanized |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit for | electricity distribution |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | 33KV Electrical Power Distribution |
| Material | Gr50 |
| Thickness | 3mm |
| Surface treatment | Galvanization,bitumen |
| Ürün adı | 132kv güç elektrik direği çokgen kule galvanizli çelik elektrik direği |
|---|---|
| Yük | 25KN |
| Kalınlığı | 5mm |
| Boyut torizyonu | -% 2 |
| Kaynak standardı | AWS D 1.1 |
| Türü | 8 m 5KN yardımcı kutup yüksek kaliteli Q345 elektrik direği Afrika teklif |
|---|---|
| Stil | galvanizleme |
| Rüzgar hızı | 160km / s, 30m / s |
| Ölçü torsiyonu | -% 2 |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |