| Ürün adı | Çelik Yardımcı Direkler |
|---|---|
| Uygulama | elektrik güç iletimi |
| Kalınlık | 1 mm ila 36 mm |
| sertifika | ISO9001 / BV / |
| Güç kapasitesi | 10kV - 220kV |
| Güç | 10kv~550kv |
|---|---|
| Rüzgar hızı | 160km/sa, 30m/s |
| Kalınlık | 1 mm'den 30 mm'ye |
| Kaynak standardı | AWS D1.1 |
| Hata payı | +/-2% |
| Height | 13m |
|---|---|
| Depth Height | 2m |
| Surface under ground | Bitumen |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Surface treatment | Galvanization |
| Product Name | Steel Power Utility Poles |
|---|---|
| Application | Power Transmission Line |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Surface Treatment | Hot Dip Galvanized |
| Galvanization standard | ASTM A123 |
| Türü | düz kutup, gerilme kutbu, kutup açmak |
|---|---|
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kalınlığı | 1 mm ila 30 mm arası |
| Aydınlatma fikstürünün optik montajı | IP 65 |
| Dimenstion'un Torelance'ı | -% 2 |
| Tarzı | galvanizleme |
|---|---|
| Yüzey işlemi | Sıcak Daldırma Galvanizli |
| Kg cinsinden Tasarım Yükü | 300~ 1000 Kg direğe 50cm uygulanır |
| Güç | 10 KV ~550 KV |
| Boyut ilişkisi | +- %2 |
| Ürün Adı | Galvanizli Çelik Direk |
|---|---|
| Uygulama | İletim Hattı |
| Tasarım | özel |
| Yüzey Tedavisi | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| Name | Hot Dip Galvanized Medium Voltage Electrical Pole Steel Utility Pole With Insulator |
|---|---|
| Thickness | 3mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Standard | ISO |
| Torlance | +- 2% |
| Product Name | Steel Utility Poles |
|---|---|
| Application | Electrical Power Transmission |
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Certificate | ISO9001/BV/ |
| Power Capacity | 10kV to 220kV |
| Product Name | Galvanized Steel Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |