| Ürün adı | Çelik Direk |
|---|---|
| Uygulama | Güç dağıtımı |
| Malzeme | Gr65 |
| Minimum akma dayanımı | 460 mpa |
| Maksimum nihai çekme mukavemeti | 620 mpa |
| Ürün adı | Çelik Güç Direği |
|---|---|
| Başvuru | Güç dağıtımı |
| Malzeme | Gr65 |
| Minimum akma mukavemeti | 460 mpa |
| Maksimum nihai çekme mukavemeti | 620 mpa |
| Malzeme | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik dağıtımı |
| Kalınlık | 1-10mm |
| şekil | ÇOKGEN |
| galvanizleme | ASTM A123, ortalama kaplama 85um'dan az değil |
| Thickness | 1-30mm |
|---|---|
| Pole Shape | Round, conical, octagonal, square, mid hinged, polygonal shafts |
| Color | White ,silver |
| Product Name | 9m 10m 12m 14m African best-selling power poles for transmission line |
| Design | Against 8 Grade Of Earthquake |
| Türü | Düz direk, çekme direği, dönüş direği |
|---|---|
| Stil | galvanizleme |
| Galvanizli standart | ASTM A123 |
| Ölçü torsiyonu | -% 2 |
| Kaynak standart | AWS D 1.1 |
| Product Name | Steel Utility Poles |
|---|---|
| Application | Electrical Power Transmission |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Certificate | ISO9001/BV/ |
| Power Capacity | 10kV to 220kV |
| Ürün adı | Çelik Yardımcı Direkler |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik Güç İletimi |
| kalınlık | 1 mm ila 36 mm |
| sertifika | ISO9001/BV/ |
| Güç kapasitesi | 10kV - 220kV |
| Product Name | Steel Utility Poles |
|---|---|
| Application | Electrical Power Transmission |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Certificate | ISO9001/BV/ |
| Power Capacity | 10kV to 220kV |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| Türü | 12m - 940dan Güç İletimi Galvanizli Çelik Direk, Dış Mekan Elektrik Direkleri |
|---|---|
| Şekli | Yuvarlak, Konik |
| Ödeme koşulları | T/T,L/C |
| Kalınlık | 2,5 mm-16 mm |
| Yüzey Bitmiş | Sıcak Daldırma Galvanizli |