| Türü | 25FT 30FT 35FT 40FT Filipinler NEA standart elektrik direği sıcak daldırma galvaniz |
|---|---|
| Tarzı | galvanizleme |
| boyut Torlansı | +- %2 |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Kaynak Standardı | AWS D 1.1 |
| Surgace Treatment | galvanization and bitumen |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Power | 10kv~550kv |
| Tolerance of dimenstion | +-2% |
| Shape | conoid ,multi-pyramidal,columniform,polygonal or conical |
| type | Metal Steel Electrical Steel Power Pole Metal Power Poles For 10M 33kv Transmission Line |
|---|---|
| color | any |
| certificate | ISO 9001 |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |
| type | 33kv transmission line Electrical Power Pole for steel pole tower |
|---|---|
| color | any |
| certificate | ISO 9001 |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |
| Thickness | 1mm to 30mm |
|---|---|
| Shape | Conoid, Multi-pyramidal,Columniform, polygonal or conical |
| Power | 10kv~550kv |
| Suit for | electricity distribution |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Cerrahi Tedavi | galvaniz ve bitüm |
|---|---|
| Türü | düz kutup, çekme direği, kutup açmak |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| Dimenstion toleransı | % 2 |
| Şekil | konoid, çoklu piramidal, koloniform , poligonal veya konik |
| Malzeme | Q345 |
|---|---|
| Kalınlık | 5 mm |
| Yükseklik | 80FT |
| Kaynak | AWS D1.1 |
| Tedavi Yüzeyi | sıcak daldırma galvanizleme |
| Uzunluk | 75ft |
|---|---|
| Kalınlık | 4mm |
| Malzeme | Q235 |
| Tasarım | 8 dereceli depreme karşı |
| Kaynak | AWS D1.1 |
| Malzeme | Q235 Q345 GR65 |
|---|---|
| Renk | Herhangi bir |
| Uzunluğu | GÜMRÜKLERİN TALEPLERİ |
| Şekil | YUVARLAK VEYA POLİGON |
| yüzey treament | SICAK DIP GALVANİZASYON |
| Ürün adı | Galvanizli çelik güç direği |
|---|---|
| Uygulama | Güç Hattı |
| Kalınlığı | 1 mm'den 36mm'ye |
| Yaşam süresi | 50 yıl |
| Kaynak Standardı | AWS (Amerikan Kaynak Topluluğu) D 1.1 |