| Product Name | Electric Galvanized steel Pole |
|---|---|
| Application | Distribution Line |
| Material | SteelQ235,Q345 |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Max ultimate tensile strength | 620 mpa |
| Product Name | Electric Galvanized steel Pole |
|---|---|
| Application | Distribution Line |
| Material | SteelQ235,Q345 |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Max ultimate tensile strength | 620 mpa |
| Product Name | Galvanized Steel Pole |
|---|---|
| Shape | Polygonal Round |
| Power Capacity | 10kV - 220kV |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Product Name | Electric steel Pole |
|---|---|
| Power | 10KV-220KV |
| Material | Q345 |
| Minimum yield strength | 345 mpa |
| Max ultimate tensile strength | 620 mpa |
| Welding | AWS D1.1 |
|---|---|
| material | Q345 |
| Delivery | 20-30 days |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| Marka adı | MilkyWay |
| Product Name | Electric Galvanized steel Pole |
|---|---|
| Application | Distribution Line |
| Material | SteelQ235,Q345 |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Max ultimate tensile strength | 620 mpa |
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top pole |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Power | 10kv~550kv |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |
| Product Name | Electric steel power pole |
|---|---|
| Power | 110KV |
| Suit for | Power transmission Line |
| Surface treatment | Galvanization |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Ürün adı | Çelik Direk |
|---|---|
| Uygulama | Güç dağıtımı |
| Malzeme | Gr65 |
| Minimum akma dayanımı | 460 mpa |
| Maksimum nihai çekme mukavemeti | 620 mpa |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
|---|---|
| Tolerans | /% 2 |
| Ürün adı | Seaport için 25m poligonal yüksek direk ışık direği |
| Işık Uzatma | 30000㎡'ye kadar |
| Güç | 400w-5000W |