| Adı | 132KV 15m iletim elektrik çelik elektrik direği Aferica için glavanize sıcak daldırma |
|---|---|
| Türü | 132KV 15m şanzıman elektrik çelik elektrik direği |
| Malzeme | ASTM 572 sınıf 50, akma dayanımı 345mpa'dan az olmamalıdır |
| Şekil | Sekizgen |
| Yükseklik | 8-45m |
| Surface Treament | Hot Dip Galvanization |
|---|---|
| Plant Depth | 2.3m Underground |
| Wind Resistance | 3-500km/h |
| Tolerance Of Dimenstion | +-2% |
| Color | Silver |
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top pole |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Power | 10kv~550kv |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |
| type | 10M 33kv transmission line Electrical Steel Power Pole For Transmission Line |
|---|---|
| color | any |
| certificate | ISO 9001 |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |
| Product Name | 11.8M Electric Pole |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 11.8M |
| Voltage | 132kv |
| Treatment | Bitumen |
| Product Name | Galvanized 9M 10M 11M Electric Steel Utility Power Pole |
|---|---|
| Application | Distribution Line |
| Material | SteelQ235,Q345 |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Max ultimate tensile strength | 620 mpa |
| Türü | düz kutup, gerilme kutbu, kutup açmak |
|---|---|
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| Boyut Toleransı | % 2 |
| Şekil | konik, çok piramitli, koliform, çokgen veya konik |
| Malzeme | Q345, Q235 |
|---|---|
| Stil | galvanizleme |
| Kg olarak tasarım yükü | Direğe 50cm'ye kadar 300 ~ 1000 Kg uygulanmıştır |
| Dimenstion'un Torrance'ı | -% 2 |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Tasarım yükü (kg) | 300 ~ 1000kg, üst kutuptan 50 cm'ye uygulandı |
|---|---|
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| güç | 10kV ~ 550kv |
| Dimenstion torlance | + -% 2 |
| İçin uygun | Elektrik dağıtımı |
| Türü | düz kutup, çekme direği, kutup açmak |
|---|---|
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kg cinsinden tasarım yükü | Üst direkten 50 cm'ye kadar 300 ~ 1000kg uygulandı |
| Rüzgar hızı | 160km / s, 30 m / s |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |