| Malzeme | Q235 Q345 Q460 |
|---|---|
| Warrenty | 15 yıl |
| Gerilim | 10-550KV |
| Yükseklik | 10-80FT |
| COLOE | özelleştirilmiş |
| Yükseklik | 12m |
|---|---|
| Yüzey tedavisi | Sıcak daldırma galvanizli toz paiting |
| Kalınlık | 3 mm |
| Aydınlatma armatürünün optik montajı | IP 65 |
| Boyut ilişkisi | +- %2 |
| Yükseklik | 15m |
|---|---|
| güç | 10-550kv |
| Market | Bangladeş |
| Kalınlık | 4 mm / 5 mm |
| Malzeme | GR65 sarılık gücü en az 460mpa |
| Product Name | 12m hot dip galvanization,double circuit steel power pole for electrical transmission |
|---|---|
| Application | Distribution Line |
| Material | SteelQ235,Q345 |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Max ultimate tensile strength | 620 mpa |
| Adı | Açı kolları ile 25ft -100ft düşük değerleme PHILIPPINES elektrikli çelik direkleri |
|---|---|
| Renk | Herhangi bir |
| Uzunluğu | 25FT-100ft |
| sınama | YÜK TESTİ |
| Yüzey işleme | SICAK DIP GALVANİZASYON |
| Kg cinsinden tasarım yükü | Üst direkten 50 cm'ye kadar 300 ~ 1000kg uygulandı |
|---|---|
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvaniz |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| Dimenstionun işkencesi | -% 2 |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Malzeme | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Uygulama | elektrik dağıtımı |
| Kalınlık | 1-10mm |
| Şekil | Çokgen |
| galvanizleme | ASTM A123 |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Standard | ISO 9001 |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |
| Şekil | konoid, çoklu piramidal, koloniform, poligonal veya konik |
|---|---|
| Türü | düz kutup, çekme direği, kutup açmak |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| Dimenstionun Tezi | % 2 |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvaniz |
| Kg cinsinden tasarım yükü | Üst direkten 50 cm'ye kadar 300 ~ 1000kg uygulandı |
|---|---|
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvaniz |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| Dimenstionun işkencesi | -% 2 |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |