| Türü | İletim için 27.5m 60KN GR65 malzeme şebeke elektrik direği |
|---|---|
| Stil | galvanizleme |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Kaynak standardı | AWS D 1.1 |
| Yükseklik | 45ft 50ft |
| Adı | 18m 20m ağır hizmet tipi teleskopik direk direk anteni alüminyum kule |
|---|---|
| Tasarım | Teleskopik Direk |
| Yükseklik | 18m 20m |
| kalınlaşmak | 6mm 8mm |
| Liman | her zaman Şangay |
| Adı | 12m 500DAN 1000DAN 1600DAN ASTM A123 Galvanizli Çelik Direk, Ticari Direkler |
|---|---|
| Tasarım | 12m 500DAN 1000DAN 1600DAN ASTM A123 Galvanizli Çelik Direk |
| Yükseklik | 12m 500DAN 1000DAN 1600DAN |
| Thickenss | 3mm 4mm 5mm |
| Tasarım yükü | 500DAN 1000DAN 1600DAN |
| Adı | 14m 2500dan 2 Segment Doğrudan Gömülü Elektrikli Çelik Direk, Galvanizli Kutuplu Monopol |
|---|---|
| Tasarım | 14m 2500dan |
| Yükseklik | 14m |
| Thickenss | 6mm 8mm |
| Tasarım yükü | 2500dan |
| Adı | 90FT flanşlı tip 3 Segmentli Çelik Kutuplu Bitümlü Galvanizli Kutuplu Monopol |
|---|---|
| Tasarım | 90FT flanşlı tip 3 Segment |
| Yükseklik | 90FT |
| Thickenss | 6mm 8mm |
| Tasarım yükü | 2500dan |
| Adı | Dağıtım Hattı için FRP ile 7.5m Elektrik Çelik Boru Direği |
|---|---|
| Tasarım | 7.5m Elektrik Çelik Boru Direk |
| Yükseklik | 7, 5 m |
| Thickenss | 3.8mm |
| Tasarım yükü | 510 |
| Adı | 100ft Flanş Tip 3 Bölümler Tırmanma basamaklı Galvanizli Çelik Direk |
|---|---|
| Tasarım | 100ft Flanşlı Tip 3 Kesitler |
| Yükseklik | 100ft |
| Thickenss | 6mm 8mm10mm |
| Tasarım yükü | Çok yönlü stres |
| Adı | Güç Dağıtım Hattı 69KV için Sekizgen Elektrik Çelik Boru Direk |
|---|---|
| Tasarım | 69kV |
| Yükseklik | 25FT 30FT 40FT 45FT |
| Thickenss | 2.5MM 2.75MM 3MM |
| Tasarım yükü | 500kg 750kg |
| Malzeme | S355JR |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik dağıtımı |
| Kalınlık | 2.5-10mm |
| şekil | ÇOKGEN |
| galvanizleme | ASTM A123, ortalama kaplama 85um'dan az değil |
| Malzeme | Q235 Q345 |
|---|---|
| Yaşam süresi | 50 yıl |
| Kaynak | AWSD1.1 |
| Yüzey Tedavisi | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| şekli | Konoid, Çok piramidal, Sütun şeklinde, çokgen veya konik |