| Type | Outdoor Billboard Advertising |
|---|---|
| Usage | Outdoor |
| Pixels | 16mm |
| galvanization standard | ASTM A123 |
| certificate | ISO |
| Malzeme | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Rüzgar hızı | 35m/s |
| yerin kökeni | Yixing |
| Tip | defin |
| yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Adı | İletişim Dağıtımı için Flanş Tipi Özelleştirilmiş 100 FT Galvanizli Mono Kutup Kulesi |
|---|---|
| Tasarım | 100ft Flanşlı Tip 3 Kesitler |
| Yükseklik | 100ft |
| Thickenss | 6mm 8mm10mm |
| Tasarım yükü | Çok yönlü stres |
| Adı | 30.5m Flanşlı Tip Filipinler NGCP Geleneksel Elektrikli Mono Kutup Kulesi |
|---|---|
| Tasarım | 30,5m Flanş |
| Yükseklik | 30.5m |
| Thickenss | 10mm 12mm 14mm |
| Tasarım yükü | Çok yönlü stres |