| Malzeme | Çelik, Q345, minimum verim dayanımı 345mpa ile |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik Enerjisi İletimi ve Dağıtımı |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvanizli, Sıcak Daldırma galvanizli ASTM123'ten sonra |
| Renk | Müşteri isteği |
| Yükseklik | Müşteri tarafından gerekli |
| tip | düz kutup, çekme direği, dönüş direği |
|---|---|
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizli |
| Kalınlık | 1mm ila 30mm |
| Aydınlatma armatürünün optik montajı | IP 65 |
| Dimenstionun gözenekliliği | + -% 2 |
| tip | düz kutup, çekme direği, dönüş direği |
|---|---|
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizli |
| Kalınlık | 1mm ila 30mm |
| Aydınlatma armatürünün optik montajı | IP 65 |
| Dimenstionun gözenekliliği | + -% 2 |
| güç | 10kV ~ 550kv |
|---|---|
| Dimenstion torlance | ± 2% |
| Kalınlık | 1mm ila 30mm |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| İçin uygun | Elektrik dağıtımı |
| tip | düz kutup, çekme direği, dönüş direği |
|---|---|
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizli |
| Kalınlık | 1mm ila 30mm |
| Aydınlatma armatürünün optik montajı | IP 65 |
| Dimenstionun gözenekliliği | + -% 2 |
| Adedi | bir konteyner veya örnekleri |
|---|---|
| şekil | conoid, çoklu piramidal, sütun biçiminde, çokgen veya konik |
| güç | 10kV ~ 550kv |
| Fiyat Vade | EXW, FOB, CFR veya CIF |
| Hata payı | +/-% 2 |
| Tip | düz direk, çekme direği, dönüş direği |
|---|---|
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvanizli |
| Kalınlık | 1 mm'den 30 mm'ye |
| Aydınlatma armatürünün optik montajı | IP65 |
| boyut toleransı | +- %2 |
| Malzeme | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Rüzgar hızı | 35m/s |
| yerin kökeni | Yixing |
| Tip | defin |
| Yüzey İşleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Malzeme | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Rüzgar hızı | 35m/s |
| yerin kökeni | Yixing |
| Tip | defin |
| Yüzey İşleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Tip | düz direk, çekme direği, dönüş direği |
|---|---|
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvanizli |
| Kalınlık | 1 mm'den 30 mm'ye |
| Aydınlatma armatürünün optik montajı | IP65 |
| boyut toleransı | +- %2 |