| Türü | Filipinler onaylı tedarikçi için 45FT 50FT HT Tipi NGCP elektrik direği |
|---|---|
| Tarzı | galvanizleme |
| Rüzgar hızı | 160km/s, 30m/s |
| boyut Torlansı | +- %2 |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Yüzey Tedavisi | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Suit for | electricity distribution |
| Türü | düz direk, çekme direği, dönüş direği |
|---|---|
| Yüzey Tedavisi | Sıcak Daldırma Galvanizli |
| Kalınlığı | 1 mm ila 30 mm |
| Aydınlatma armatürünün optik montajı | IP 65 |
| Boyut ilişkisi | +- %2 |
| Türü | Thr Filipinler onaylı için 45FT 50FT HT Tipi NGCP yardımcı kutup |
|---|---|
| Stil | galvanizleme |
| Rüzgar hızı | 160km / s, 30m / s |
| Ölçü torsiyonu | -% 2 |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Malzeme Mukavemeti | 345 MPa |
|---|---|
| Yüzey tedavisi | galvanizleme |
| Koruma seviyesi | IP 65 |
| Kalınlık aralığı | 1-30mm |
| Boyut aralığı | 20-120 ft |
| Ürün adı | 8M Elektrik Gücü Kutbu |
|---|---|
| Ürün türü | Gömme veya flanş tipi |
| Yükseklik | 8 ila 25 milyon |
| Gerilim | 10kv ila 400kv |
| Çarpım işlevi | Elektrik hattı kablolarının çelik braketi |
| Ürün adı | 11M Elektrik Gücü Kutbu |
|---|---|
| Monte edilmiş Tip | defin |
| Yükseklik | 11m |
| Gerilim | 10kv ila 400kv |
| İşlevi | İsale Hattı |
| Ürün adı | 14M Elektrik Gücü Kutbu |
|---|---|
| Monte edilmiş Tip | defin |
| Yükseklik | 11m |
| Gerilim | 10kv ila 400kv |
| İşlevi | İsale Hattı |
| Product Name | 8M Electric Power Pole |
|---|---|
| Product Type | Burial or flance type |
| Height | 8M to 25M |
| Voltage | 10kv to 400kv |
| Product Function | Steel bracket of power line cables |
| Product Code | Electric Power Pole |
|---|---|
| Usage | 345kv transmission line |
| Height | 8M to 25M |
| Voltage | 10kv to 400kv |
| Product Function | Steel bracket of power line cables |