| Adı | 11m 3.8mm 2 bölüm FRP Malezya elektrik iletim kolonu |
|---|---|
| Tasarım | 2 bölüm |
| Yükseklik | 11m |
| Thickenss | 3.8mm |
| Bağlantı noktası | her zaman shanghai |
| Malzeme | akma dayanımı en az 345mpa |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik dağıtımı |
| Kalınlık | 2.5-10mm |
| şekil | ÇOKGEN |
| galvanizleme | ASTM A123, ortalama kaplama 85um'dan az değil |
| Malzeme | S355JR |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik dağıtımı |
| Kalınlık | 2.5-10mm |
| şekil | ÇOKGEN |
| galvanizleme | ASTM A123, ortalama kaplama 85um'dan az değil |
| Adı | 90FT 2 segment doğrudan gömülü elektrikli çelik direk tekel |
|---|---|
| Tasarım | 90FT 2 segment |
| Yükseklik | 90ft |
| Thickenss | 6mm 8mm |
| Tasarım yükü | 2000kg |
| Adı | Malezya standart 15m elektrik sütun çelik direk FRP ve işaretler |
|---|---|
| Tasarım | 15m 510kg 2 bölüm |
| Yükseklik | 15m |
| Thickenss | 7.2mm |
| Tasarım yükü | 510KG |
| Adı | 70FT Doğrudan Mezar 2000kg Filipinler NGCP Standart Elektrikli Sütun |
|---|---|
| Yükseklik | 70ft |
| Thickenss | 5mm |
| Tasarım yükü | 2000kg |
| Bağlantı noktası | her zaman Şangay |
| Adı | Gr 65 11.9m 33kv İletim Hattı Direkleri Enerji Nakil Direkleri Tepegöz Projesi İçin Boru Direk |
|---|---|
| Tasarım | GR65 11.9m |
| Yükseklik | 11.9 |
| Thickenss | 3-20mm |
| Tasarım yükü | müşterilerin gereksinimi |
| Adı | 69kv güç dağıtım iletim hattı için sekizgen Alçak gerilim 69KV 20FT-90FT Çelik Boru Direk |
|---|---|
| Yükseklik | 20-90FT 69KV |
| Thickenss | 2,5 mm-10 mm |
| Tasarım yükü | 500-2000kg |
| Bağlantı noktası | her zaman Şangay |
| Malzeme | Q235 GR65 SS400 |
|---|---|
| Ömür boyu | 50 yıl |
| garanti | 15 yıl |
| Güç | 10-550kv |
| Kalınlığı | 1-30mm |
| Malzeme | q235 q345 gr65 |
|---|---|
| Yükseklik | 60FT |
| Kalınlığı | 5mm |
| Voltaj | 69kv-550kv |
| Kaynak | AWS D1.1 |