| Ürün Adı | Galvanizli Çelik Güç Direği |
|---|---|
| Uygulama | Güç hattı |
| Kalınlığı | 1 mm ila 36 mm |
| boyut toleransı | +-2% |
| Ömür | 50 Yıl |
| Tarzı | çokgen direk |
|---|---|
| boyut Torlansı | +-2% |
| Kalınlığı | 4mm |
| Rüzgar hızı | 160km/s |
| İçin uygun | elektrik dağıtım hattı |
| Türü | 69KV 30kM Sekizgen Galvanizli Çelik Direk İletim Direkleri Su Geçirmez IP65 / IP54 |
|---|---|
| kuzun standardı | herhangi |
| Sertifika | ISO 9001 |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| Dayanıklılık | +/-2% |
| Güç | 10kv~550kv |
|---|---|
| Rüzgar hızı | 160km/s, 30m/s |
| Kalınlığı | 1 mm ila 30 mm |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| Dayanıklılık | +/-2% |
| Malzeme | akma dayanımı en az 345mpa |
|---|---|
| renk | Özelleştirilmiş |
| Liman | SHANGHAI DAİMA |
| Ömür | 50 yıl |
| Yükseklik | 10-80FT |
| Ürün adı | galvanizli çelik güç direği |
|---|---|
| Uygulama | Güç hattı |
| Kalınlık | 1 mm ila 36 mm |
| boyut toleransı | +-2% |
| Yaşam süresi | 50 yıl |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
|---|---|
| Rüzgar hızı | 160km / s, 30 m / s |
| Kalınlığı | 1mm'den 30mm'ye |
| Kaynak standart | AWS D1.1 |
| Tolerans | /% 2 |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| güç | 10kV ~ 550kv |
|---|---|
| Rüzgar hızı | 160km / s, 30m / s |
| Kalınlık | 1mm ila 30mm |
| Kaynak standardı | AWS D1.1 |
| Hata payı | +/-% 2 |