| Güç | 10kV ~ 550kv |
|---|---|
| Rüzgar hızı | 160km / s, 30 m / s |
| Kalınlığı | 1mm'den 30mm'ye |
| Kaynak standart | AWS D1.1 |
| Tolerans | /% 2 |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
|---|---|
| Rüzgar hızı | 160km / s, 30 m / s |
| Kalınlığı | 1mm'den 30mm'ye |
| Kaynak standart | AWS D1.1 |
| Tolerans | /% 2 |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
|---|---|
| Rüzgar hızı | 160km / s, 30 m / s |
| Kalınlığı | 1mm'den 30mm'ye |
| Kaynak standart | AWS D1.1 |
| Tolerans | /% 2 |
| boyut toleransı | +- %2 |
|---|---|
| Rüzgar direnci | 3-500km/s |
| Malzeme | GR50 GR65 S500 S355 |
| Yükseklik | 80ft 3 bölümler 1200kg/1680kg/2000kg Filipinler NGCP Standart Elektrik Çelik Kutupları Sütunu |
| kaynak | Kaynak, uluslararası kaynak standardı CWB ile onaylar |
| Adı | 60FT TİP HS HT NGCP Standart 4-5mm Kalınlığında Galvanizli Çelik Direk |
|---|---|
| Tasarım | 60FT TİP HS HT NGCP Standart 4-5mm Kalınlığında Galvanizli Çelik Direk |
| Yükseklik | 60FT |
| Thickenss | 4-5mm |
| Tasarım yükü | 1280KG |
| Adı | 12m 500DAN 1000DAN 1600DAN ASTM A123 Galvanizli Çelik Direk, Ticari Direkler |
|---|---|
| Tasarım | 12m 500DAN 1000DAN 1600DAN ASTM A123 Galvanizli Çelik Direk |
| Yükseklik | 12m 500DAN 1000DAN 1600DAN |
| Thickenss | 3mm 4mm 5mm |
| Tasarım yükü | 500DAN 1000DAN 1600DAN |
| Adı | Korozyon önleyici painiitng için ortalama kaplama 100 mikron ile Togo 9m 200dan çelik direk |
|---|---|
| Tasarım | 9m 200dan |
| Yükseklik | 9m |
| Thickenss | 2.75mmmm |
| Tasarım yükü | 200dan |
| Malzeme | Q235 Q345 Q420 |
|---|---|
| Yüzey tedavisi | Sıcak daldırma galvanizli |
| Galvanizleme Standardı | ASTM A123 |
| Kaynak Standardı | AWS D.1.1 |
| Verim Gerilmesi | 450mpa dk |
| Type | Galvanization |
|---|---|
| Mounted Type | Burial |
| Welding | AWS D1.1 |
| Product Function | Transmission Line |
| Port | Always Shanghai |
| Ürün Adı | Bir transformatörün yüksek gerilim tarafındaki terminal bağlantıları için 10KV yüksek tolerans kapas |
|---|---|
| Malzeme | Q235 Q345 GR65 SS400 |
| Minimum akma dayanımı | 345Mpa |
| Minimum nihai çekme dayanımı | 490 MPA |
| Maksimum nihai çekme mukavemeti | 620 MPA |