| MALZEME | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| UYGULAMA | ELEKTRİK DAĞITIM |
| KALINLIK | 1-10MM |
| ŞEKİL | ÇOKGEN |
| GALVANİZLEME | ASTM A123 |
| Malzeme | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Uygulama | elektrik dağıtımı |
| Kalınlığı | 1-10mm |
| şekli | Çokgen |
| galvanizleme | ASTM A123 |
| Malzeme | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Uygulama | elektrik dağıtımı |
| Kalınlığı | 1-10mm |
| Şekli | Çokgen |
| galvanizleme | ASTM A123 |
| Ürün Adı | Elektrik Direği |
|---|---|
| Uygulama | Güç iletimi |
| Yüzey Tedavisi | Sıcak daldırma galvanizasyon güç kaplama |
| Galvanizleme Standardı | ASTM A 123 |
| Standart | ISO |
| Surface treatment | galvanization |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Power | 10kv~550kv |
| Tolance of dimenstion | +-2% |
| Shape | conoid ,multi-pyramidal,columniform,polygonal or conical |
| Power | High Voltage |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| Style | hot dip galvanized |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Power | 10kv~550kv |
| Tolance of dimenstion | +-2% |
| Shape | conoid ,multi-pyramidal,columniform,polygonal or conical |
| Style | hot dip galvanized |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Power | 10kv~550kv |
| Tolance of dimenstion | +-2% |
| Shape | conoid ,multi-pyramidal,columniform,polygonal or conical |
| Style | hot dip galvanized |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Power | 10kv~550kv |
| Tolance of dimenstion | +-2% |
| Shape | conoid ,multi-pyramidal,columniform,polygonal or conical |
| Style | hot dip galvanized |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Power | 10kv~550kv |
| Tolance of dimenstion | +-2% |
| Shape | conoid ,multi-pyramidal,columniform,polygonal or conical |