| Ürün adı | 11.8M Elektrik Direği |
|---|---|
| Tasarım | Müşteri tasarım |
| Yükseklik | 11.8m |
| Gerilim | 132kV |
| Tedavi | bitüm |
| Kutup Şekli | Sekizgen, Dodecagon, Hexadecagon |
|---|---|
| Yükseklik | 25ft - 75ft |
| Yüzey işleme | galvanizleme veya butiuem |
| Voltaj | 10kv-220kv |
| Görünüm | Boru, üçgen, açılı, örgü |
| Ürün Adı | 110kv 25m |
|---|---|
| Tasarım | Müşteri Tasarımı |
| Yükseklik | 7m-30m |
| Voltaj | 132KV |
| Tedavi | Zift |
| Ürün Adı | 110kv 25m |
|---|---|
| Tasarım | Müşteri Tasarımı |
| Yükseklik | 7m-30m |
| Voltaj | 132KV |
| Tedavi | Zift |
| Yükseklik | 20-40m |
|---|---|
| Kalınlığı | 1-30mm |
| Tasarım | 8. derece depreme karşı |
| Renk | Beyaz gümüş |
| Kaynak | AWS D1.1 |
| Height | 20-40m |
|---|---|
| Thickness | 1-30mm |
| Design | against 8 grade of earthquake |
| Renk | Beyaz gümüş |
| Welding | AWS D1.1 |
| boyut toleransı | +- %2 |
|---|---|
| Rüzgar direnci | 3-500km/s |
| Malzeme | GR50 GR65 S500 S355 |
| Yükseklik | 80ft 90ft 138kv |
| kaynak | Kaynak, uluslararası kaynak standardı CWB ile onaylar |
| Malzeme | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Uygulama | elektrik dağıtımı |
| Kalınlık | 1-10mm |
| Şekil | Çokgen |
| galvanizleme | ASTM A123 |
| Malzeme | akma dayanımı en az 345mpa |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik dağıtımı |
| Kalınlık | 2.5-10mm |
| şekil | ÇOKGEN |
| galvanizleme | ASTM A123, ortalama kaplama 85um'dan az değil |
| Yükseklik | 6-30m |
|---|---|
| Güç | 10-550kv |
| Pazar | Philppines, Afrika |
| Kalınlığı | 1-30mm |
| Malzeme | akma dayanımı en az 345mpa 460mpa |