| Kalınlığı | 1 mm ila 30 mm arası |
|---|---|
| Emniyet Faktörü | şarap işletmek için emniyet faktörü |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Bölüm başına uzunluk | Bir kez slijoint olmadan şekillendirme 14m |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| Malzeme | akma dayanımı en az 345mpa |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik dağıtımı |
| Kalınlık | 2.5-10mm |
| şekil | ÇOKGEN |
| galvanizleme | ASTM A123, ortalama kaplama 85um'dan az değil |
| Malzeme | GR65 |
|---|---|
| orijin | Yixing Jiangsu |
| Kaynak | AWS D1.1 |
| Gerilim | 220KV-550KV |
| Şekil | YUVARLAK, ÇOKGEN |
| Adı | İletişim Dağıtımı için Flanş Tipi Özelleştirilmiş 100 FT Galvanizli Mono Kutup Kulesi |
|---|---|
| Tasarım | 100ft Flanşlı Tip 3 Kesitler |
| Yükseklik | 100ft |
| Thickenss | 6mm 8mm10mm |
| Tasarım yükü | Çok yönlü stres |
| Product Name | 40FT Electrical Poles Mono Pole Tower For Mobile Transmission |
|---|---|
| Application | Communication distribution |
| Galvanization | ASTM A 123 |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Dimension torlance | +- 2% |