| Türü | 25FT 30FT 35FT 40FT Filipinler NEA standart elektrik direği sıcak daldırma galvaniz |
|---|---|
| Tarzı | galvanizleme |
| boyut Torlansı | +- %2 |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Kaynak Standardı | AWS D 1.1 |
| Güç | 10kv~550kv |
|---|---|
| Kg cinsinden Tasarım Yükü | Üstten 50cm mesafeye 300~1000kg uygulanır |
| Kalınlığı | 1 mm ila 30 mm |
| Yüzey işlemi | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Height | from 6m to 15m |
|---|---|
| Wind speed | 160km/h |
| Standard | ISO9001 |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Surface treatment | hot dip galvanized |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Power | 10kv~550kv |
| Suit for | electricity distribution |
| Yükseklik | 15m |
|---|---|
| güç | 10-550kv |
| Market | Bangladeş |
| Kalınlık | 4mm / 5mm |
| Malzeme | GR65 sarılık gücü en az 460mpa |
| Yükseklik | 20-100ft |
|---|---|
| güç | 69kV |
| Market | Philppines, Afrika |
| Kalınlık | 1-30mm |
| Malzeme | akma dayanımı en az 345mpa 460mpa |
| Yükseklik | 20-100ft |
|---|---|
| güç | 69kV |
| Market | Philppines, Afrika |
| Kalınlık | 1-30mm |
| Malzeme | akma dayanımı en az 345mpa 460mpa |
| Malzeme | Q345, Q235 |
|---|---|
| Kg cinsinden Tasarım Yükü | 300~ 1000 Kg direğe 50cm uygulanır |
| boyut Torlansı | +- %2 |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Kaynak Standardı | AWS D 1.1 |
| Malzeme | Çelik, GR65, Minimum akma dayanımı 460mpa ile |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik Enerjisi İletimi ve Dağıtımı |
| Yüzey Tedavisi | Sıcak Daldırma Galvanizli, ASTM123'e uygun sıcak daldırma galvanizli |
| Renk | Müşteri isteği |
| Yükseklik | Müşteriye göre gerekli |
| Product Name | Galvanized Steel Pole |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 7m-30m |
| Voltage | 10kv,33kv,69kv,110kv,132kv,220kv,400kv |
| Treatment | Bitumen |