| Malzeme | Q345, Q235 |
|---|---|
| Kg cinsinden Tasarım Yükü | 300~ 1000 Kg direğe 50cm uygulanır |
| boyut Torlansı | +- %2 |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Kaynak Standardı | AWS D 1.1 |
| Malzeme | Çelik, GR65, Minimum akma dayanımı 460mpa ile |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik Enerjisi İletimi ve Dağıtımı |
| Yüzey Tedavisi | Sıcak Daldırma Galvanizli, ASTM123'e uygun sıcak daldırma galvanizli |
| Renk | Müşteri isteği |
| Yükseklik | Müşteriye göre gerekli |
| Product Name | Galvanized Steel Pole |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 7m-30m |
| Voltage | 10kv,33kv,69kv,110kv,132kv,220kv,400kv |
| Treatment | Bitumen |
| Product Name | 11.9m - 600dan Metal Power Utility Octagonal Electric Galvanized Steel Pole Power Line Pole For Double Circuit |
|---|---|
| Height | 11.8m |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Yükseklik | CUSTOMIZAD |
|---|---|
| Renk | BEYAZ KAPLAMA |
| Kalınlığı | 1mm-30mm |
| TEDAVI YÜZEY | SICAK DIP GALVANİZASYON |
| CERFIFITION | ISO9001: 2008 |
| Product Name | Distribution 35FT 40FT 45FT Distribution Galvanized Steel Pole For Airport |
|---|---|
| galvanization standard | ASTM A123 |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Türü | Düz direk, çekme direği, dönüş direği |
|---|---|
| İçin uygun | elektrik dağıtım |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kutup tasarımı | 8 dereceli depreme karşı |
| Boyutlandırma dayanıklılığı | -% 2 |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| Malzeme | Çelik, GR65, Minimum akma mukavemeti 460mpa ile |
|---|---|
| Başvuru | Elektrik Enerjisi İletimi ve Dağıtımı |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvanizli, ASTM123'e göre sıcak daldırma galvanizli |
| Renk | Müşteri isteği |
| Yükseklik | Müşteri tarafından gerekli |
| Ürün adı | 11.8M Elektrik Direği |
|---|---|
| Tasarım | Müşteri tasarım |
| Yükseklik | 11.8m |
| Gerilim | 132kV |
| Tedavi | bitüm |