| Türü | Standart NEA 13,8kV 69kV dağıtım hatları için galvanizli çelik direkler 25ft'ten 40ft'e kadar |
|---|---|
| Şekli | Yuvarlak, Konik |
| Ödeme koşulları | T/T,L/C |
| Kalınlık | 2,5 mm-16 mm |
| Yüzey Bitmiş | Sıcak Daldırma Galvanizli |
| Product Name | Galvanized Steel Poles 6.9kv Power Line Pole / Steel Utility Poles For Mining Industry |
|---|---|
| Height | 11.8m |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Ürün adı | Elektrik Çeliği Yardımcı Direkleri |
|---|---|
| Uygulama | Elektriksel İletim |
| Kalınlığı | 1 mm ila 36 mm |
| Güç kapasitesi | 10kV ila 220kV |
| Yüzey işleme | galvanizleme |
| Product Name | Steel Utility Poles |
|---|---|
| Application | Electrical Power Transmission |
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Certificate | ISO9001/BV/ |
| Power Capacity | 10kV to 220kV |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Türü | Güç Dağıtım Ekipmanları için Galvanizli Çelik Direkler 12m Yardımcı Güç Direkleri |
|---|---|
| Şekil | Yuvarlak, Konik |
| Ödeme koşulları | T/T,L/C |
| Kalınlık | 2,5 mm-16 mm |
| Yüzey Bitmiş | Sıcak Daldırma Galvanizli |
| Height | 8M |
|---|---|
| Voltage | Low voltage |
| Minimum yield strength | Q345 345mpa |
| Shape | Octagonal or customer design |
| Connection Type | burial or flange type |
| Height | 7 M |
|---|---|
| Shape | Conical |
| Minimum yield strength | 460mpa |
| Usage | low voltage electric power transmission |
| Thickness | 2.75mm |
| Class | Class A or B |
|---|---|
| Application | Electric Power Transmission |
| Pole Seal | Steel Top plate welding |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Surface treatment | Galvanization |
| Ürün adı | Galvanizli Çelik Elektrik Direği |
|---|---|
| Uygulama | güç hattı |
| Kalınlık | 1 mm ila 36 mm |
| Boyut toleransı | +-2% |
| Ömür | 50 yıl |