| Ürün adı | Çelik Yardımcı Direkleri |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik Enerjisi İletimi |
| Kalınlığı | 1 mm - 36 mm |
| Sertifika | ISO9001 / BV / |
| Güç kapasitesi | 10kV ila 220kV |
| Ürün adı | Elektrikli Çelik Yardımcı Direkler |
|---|---|
| Uygulama | elektrik güç iletimi |
| Kaynak Standardı | AWS D 1.1 |
| şekil | çok köşeli |
| Garanti süresi | 15 yıl |
| Product Name | Steel Utility Poles |
|---|---|
| Application | Electrical Power Transmission |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Certificate | ISO9001/BV/ |
| Power Capacity | 10kV to 220kV |
| Product Name | Steel Utility Poles |
|---|---|
| Application | Electrical Power Transmission |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Certificate | ISO9001/BV/ |
| Power Capacity | 10kV to 220kV |
| Product Name | Steel Utility Poles |
|---|---|
| Application | Electrical Power Transmission |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Certificate | ISO9001/BV/ |
| Power Capacity | 10kV to 220kV |
| Tolerance Of Dimension | +- 2% |
|---|---|
| Wind Resistance | 3-500km/h |
| Material | 25-90ft galvanized Utility pole steel electric pole |
| Height | 65FT 70FT 75FT 80FT |
| Welding | Welding confirms with international welding standard of CWB |
| Ürün adı | Elektrik Çelik Yardımcı Direkleri |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik güç iletimi |
| Kalınlığı | 1 mm'den 36mm'ye |
| Güç kapasitesi | 10kV ila 220kV |
| Yüzey işleme | galvanizleme |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Ürün adı | Çelik Yardımcı Direkleri |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik güç iletimi |
| Kalınlığı | 1 mm'den 36mm'ye |
| Sertifika | ISO9001 / BV / |
| Güç kapasitesi | 10kV ila 220kV |