| Product Name | 69kv construction Conical Transmission Steel Tubular Poles |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 25FT-70FT |
| Voltage | 110kv |
| Treatment | Bitumen |
| Type | 132kv power utility poles polygonal tower galvanized steel electric pole |
|---|---|
| Suit for | electriccity distribution |
| Surface treatment | hot dip galvanized |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Model numarası | elektrikli çelik direk |
|---|---|
| Malzeme | Q345, Q235.GR65 |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz (ASTM A123) |
| Bileşen uzunluğu | -25mm ila 75mm |
| Anma gerilimi | 69kV-550KV |
| tip | güç dağıtımı Elektrik Güç Direği boru şeklinde elektrik şebeke direkleri galvanizli çelik |
|---|---|
| renk | görenek |
| güç | 10 KV ~ 550 KV |
| Ömür | 50 yıl |
| warrenty | 15 yıl |
| Ürün adı | Çelik Yardımcı Direk |
|---|---|
| Uygulama | İletim Hattı |
| tasarlamak | Özelleştirilmiş |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Kaynak standardı | AWS D1.1 |
| Ürün adı | Galvanizli Çelik Direk |
|---|---|
| Ürün adı | Galvanizli Çelik Direk |
| Başvuru | Dağıtım Hattı |
| Başvuru | Dağıtım Hattı |
| Tasarım | özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Çelik Yardımcı Direkler |
|---|---|
| Uygulama | elektrik güç iletimi |
| Kalınlık | 1 mm ila 36 mm |
| sertifika | ISO9001 / BV / |
| Güç kapasitesi | 10kV - 220kV |
| Ürün Adı | Galvanizli Çelik Direk |
|---|---|
| Uygulama | Dağıtım Hattı |
| Tasarım | Özel |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvaniz boyama |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| Türü | İletim için 8m 5KN 11.8m çelik elektrik direği |
|---|---|
| Stil | galvanizleme |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Kaynak standardı | AWS D 1.1 |
| Yükseklik | 8m 11,8m |
| Product Name | Galvanized Steel Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |