| Şekil | konoid, çok piramidal, sütun biçiminde, çokgen veya konik |
|---|---|
| stil | galvanizleme |
| boyut Torlansı | +-2% |
| Tip | düz direk, çekme direği, dönüş direği |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Tarzı | çokgen direk |
|---|---|
| boyut Torlansı | +-2% |
| Kalınlığı | 4mm |
| Rüzgar hızı | 160km/s |
| İçin uygun | elektrik dağıtım hattı |
| boyut toleransı | +- %2 |
|---|---|
| Rüzgar direnci | 3-500km/s |
| Malzeme | GR50 GR65 S500 S355 |
| Yükseklik | 30ft 35ft 8sides Güç Dağıtım için Elektrik Çelik Yardımcı Programlar |
| kaynak | Kaynak, uluslararası kaynak standardı CWB ile onaylar |
| Ürün adı | Çelik Yardımcı Direk |
|---|---|
| Uygulama | İletim Hattı |
| tasarlamak | Özelleştirilmiş |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Kaynak standardı | AWS D1.1 |
| Ürün Adı | Çelik Direk |
|---|---|
| Uygulama | Güç iletimi |
| Yüzey Tedavisi | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Boyut torlansı | +- %2 |
| Kaynak Standardı | AWS D 1.1 |
| Tarzı | çokgen direk |
|---|---|
| boyut Torlansı | +-2% |
| Kalınlığı | 4mm |
| Rüzgar hızı | 160km/s |
| İçin uygun | elektrik dağıtım hattı |
| Yükseklik | 14,5m |
|---|---|
| Kutup Şekli | Sekizgen |
| Kalınlık | 2,75 mm |
| Kaynak Standardı | AWS D 1.1 |
| Yüzey tedavisi | Galvanizasyon Bitüm |
| Tarzı | çokgen direk |
|---|---|
| boyut Torlansı | +-2% |
| Kalınlığı | 4mm |
| Rüzgar hızı | 160km/s |
| İçin uygun | elektrik dağıtım hattı |
| Ürün adı | Çelik Direk |
|---|---|
| Uygulama | İletim Hattı |
| Tasarım | Özelleştirilmiş |
| Yüzey tedavisi | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| Ürün adı | Çelik Direk |
|---|---|
| Uygulama | İletim Hattı |
| Tasarım | Özelleştirilmiş |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |