| Malzeme | Fildişi Sahili 200dan 650dan 1000dan İletim için Geleneksel Çelik Sütun |
|---|---|
| Rüzgar hızı | 35m / sn |
| yerin kökeni | Yixing |
| galvaniz standardı | ASTM A123 |
| Kaynak | AWS D1.1 |
| Malzeme | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Uygulama | elektrik dağıtımı |
| Kalınlığı | 1-10mm |
| Şekli | Çokgen |
| galvanizleme | ASTM A123 |
| Malzeme | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Uygulama | elektrik dağıtımı |
| Kalınlığı | 1-10mm |
| şekli | Çokgen |
| galvanizleme | ASTM A123 |
| Malzeme | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Uygulama | elektrik dağıtımı |
| Kalınlık | 1-10mm |
| Şekli | Çokgen |
| galvanizleme | ASTM A123 |
| Malzeme | S355JR |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik dağıtımı |
| Kalınlık | 2.5-10mm |
| şekil | ÇOKGEN |
| galvanizleme | ASTM A123, ortalama kaplama 85um'dan az değil |
| Malzeme | S355JR |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik dağıtımı |
| Kalınlık | 2.5-10mm |
| şekil | ÇOKGEN |
| galvanizleme | ASTM A123, ortalama kaplama 85um'dan az değil |
| Transmisson Line | 69kv |
|---|---|
| Usage | Power Distribution Transmission Line |
| Minimum yield strength | 460 mpa |
| Height | 30FT |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Transmisson Line | 132kv |
|---|---|
| Accessories | Climbing Rung |
| Minimum yield strength | 345 mpa |
| Height | 25ft |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Transmisson Line | 110kv |
|---|---|
| Accessories | Climbing Rung |
| Minimum yield strength | 460 mpa |
| Height | 35ft |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Transmisson Line | 69kv |
|---|---|
| Accessories | Climbing Rung |
| Minimum yield strength | 460 mpa |
| Height | 25ft |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |