| Ürün adı | Çelik Yardımcı Direği |
|---|---|
| Başvuru | 69KV Elektrik Güç Dağıtımı |
| Kalite kontrol | ISO 9001-2008 |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| Yüzey işleme | HDG |
| Ürün adı | galvanizli çelik güç direği |
|---|---|
| Başvuru | Güç hattı |
| Kalınlık | 1 mm ila 36 mm |
| boyut toleransı | +-2% |
| Yaşam süresi | 50 yıl |
| Ürün adı | Galvanizli Çelik Güç Kutbu |
|---|---|
| Uygulama | Güç hattı |
| Kalınlık | 1 mm ila 36 mm |
| Boyut toleransı | ± 2% |
| Ömür | 50 yıl |
| Ürün Adı | galvanizli çelik güç direği |
|---|---|
| Uygulama | Güç hattı |
| Kalınlığı | 1 mm ila 36 mm |
| boyut toleransı | +-2% |
| Ömür | 50 Yıl |
| Ürün adı | Çelik Direk |
|---|---|
| Uygulama | İletim Hattı |
| Tasarım | Özelleştirilmiş |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| Ürün adı | Çelik Direk |
|---|---|
| Uygulama | İletim Hattı |
| Tasarım | Özelleştirilmiş |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| Şekil | Konoid, Çok piramidal, Koloniform, poligonal veya konik |
|---|---|
| Tasarım yükü kg | Üstten 50 cm'ye uygulanan 300~1000kg |
| kalınlık | 1 mm'den 30 mm'ye |
| Yüzey İşlem | sıcak daldırma galvanizleme |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| tip | galvanizleme |
|---|---|
| güç | 10kV ~ 550kv |
| Kutup tasarımı | 8 dereceli depreme karşı |
| Rüzgar hızı | 160km / s, 30m / s |
| İçin uygun | Elektrik dağıtımı |
| Type | Burial Type |
|---|---|
| Plant depth | 1.8m underground |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Height | 8m to 27m |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Malzeme | q235 q345 gr65 |
|---|---|
| Yükseklik | 60FT |
| Kalınlığı | 5mm |
| Voltaj | 69kv-550kv |
| Kaynak | AWS D1.1 |