| Ürün adı | Çelik Yardımcı Direği |
|---|---|
| Başvuru | Güç iletimi |
| Yüzey İşlem | sıcak daldırma galvanizleme |
| boyut torlansı | +- %2 |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| Türü | Güç dağıtımı için Konik, Yuvarlak veya Poligonal Şekilli 12 m Uygulama direği |
|---|---|
| şekli | Yuvarlak, Konik |
| Ödeme koşulları | T/T,L/C |
| Kalınlığı | 2,5 mm-16 mm |
| Yüzey Bitmiş | Sıcak Daldırma Galvanizli |
| MALZEME | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| UYGULAMA | ELEKTRİK DAĞITIM |
| KALINLIK | 1-10MM |
| ŞEKİL | ÇOKGEN |
| GALVANİZLEME | ASTM A123 |
| Ürün adı | Çelik Yardımcı Direği |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik Güç Dağıtımı |
| Galvaniz Kalınlığı | Ortalama 86μm |
| Garanti | 15 yıl |
| Gavanizasyon standardı | ASTM A 123 |
| Ürün Adı | Çelik Direk |
|---|---|
| Uygulama | İletim Hattı |
| Tasarım | özel |
| Yüzey Tedavisi | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| Ürün adı | Çelik Yardımcı Direk |
|---|---|
| Uygulama | İletim Hattı |
| tasarlamak | Özelleştirilmiş |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Kaynak standardı | AWS D1.1 |
| Ürün adı | Çelik Yardımcı Direk |
|---|---|
| Uygulama | İletim Hattı |
| tasarlamak | Özelleştirilmiş |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Kaynak standardı | AWS D1.1 |
| Tip | 9 - 17m Sıcak Daldırma Galvanizli Gr65 Malzeme Çelik Yardımcı Direk 33kv güç dağıtım iletim direkler |
|---|---|
| Şekil | Yuvarlak, Konik |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Kalınlık | 2.5mm-16mm |
| Yüzey Bitmiş | Sıcak Daldırma Galvanizli |
| Ürün adı | Çelik Yardımcı Direği |
|---|---|
| Başvuru | 69KV Elektrik Güç Dağıtımı |
| Kalite kontrol | ISO 9001-2008 |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| Yüzey İşlem | HDG |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Uygulama | Güç iletimi |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Dimension torlance | +- 2% |
| Welding standard | AWS D 1.1 |