| Şekil | konoid, çoklu piramidal, koloniform, poligonal veya konik |
|---|---|
| Türü | düz kutup, çekme direği, kutup açmak |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| Dimenstionun Tezi | % 2 |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvaniz |
| Tip | galvanizleme |
|---|---|
| Güç | 10kv~550kv |
| Kutup tasarımı | 8 dereceli depreme karşı |
| Rüzgar hızı | 160km/sa, 30m/s |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Malzeme | Yüksek mukavemetli düşük alaşımlı yapı çelikleri Q345 |
|---|---|
| Tolerans | /% 2 |
| cıvata çapa | Mevcut Özelleştirme |
| Yüzey işleme | Sıcak daldırma galvaniz |
| Kutup tasarımı | 8 dereceli depreme karşı |
| Ürün adı | Çelik Direk |
|---|---|
| Uygulama | Güç dağıtımı |
| Malzeme | Gr65 |
| Minimum akma dayanımı | 460 mpa |
| Maksimum nihai çekme mukavemeti | 620 mpa |
| Ürün adı | Elektrik İletim için 11.8m 800 daN Kamerun Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Güç Direği |
|---|---|
| Uygulama | Dağıtım Hattı |
| Malzeme | ÇelikQ235,Q345 |
| Minimum akma dayanımı | 355 mpa |
| Maksimum nihai çekme mukavemeti | 620 mpa |
| Type | galvanization |
|---|---|
| Power | 10kv~550kv |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit for | electricity distribution |
| Türü | galvanizleme |
|---|---|
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| Direğin tasarımı | 8 derece deprem karşısında |
| Rüzgar hızı | 160km / s, 30m / s |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Türü | galvanizleme |
|---|---|
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| Kutup tasarımı | 8 dereceli depreme karşı |
| Rüzgar hızı | 160km / s, 30 m / s |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Türü | galvanizleme |
|---|---|
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| Kutup tasarımı | 8 dereceli depreme karşı |
| Rüzgar hızı | 160km / s, 30 m / s |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Türü | galvanizleme |
|---|---|
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| Kutup tasarımı | 8 dereceli depreme karşı |
| Rüzgar hızı | 160km / s, 30 m / s |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |