| Cerrahi Tedavi | galvanizleme ve bitüm |
|---|---|
| tip | düz kutup, çekme direği, dönüş direği |
| güç | 10kV ~ 550kv |
| Dimenstion toleransı | ± 2% |
| şekil | conoid, çoklu piramidal, sütun biçiminde , çokgen veya konik |
| Cerrahi Tedavi | galvaniz ve bitüm |
|---|---|
| Türü | düz kutup, çekme direği, kutup açmak |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| Dimenstion toleransı | % 2 |
| Şekil | konoid, çoklu piramidal, koloniform , poligonal veya konik |
| Product Name | 12m hot dip galvanization,double circuit steel power pole for electrical transmission |
|---|---|
| Application | Distribution Line |
| Material | SteelQ235,Q345 |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Max ultimate tensile strength | 620 mpa |
| Malzeme | Q345, Q235 |
|---|---|
| Stil | galvanizleme |
| Kg olarak tasarım yükü | Direğe 50cm'ye kadar 300 ~ 1000 Kg uygulanmıştır |
| Dimenstion'un Torrance'ı | -% 2 |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Şekil | Konoid, Çok Piramidal, Kolumniform, Çokgen veya Konik |
|---|---|
| Kg olarak tasarım yükü | Üstten 50 cm'ye kadar uygulanan 300 ~ 1000 kg |
| Kalınlığı | 1 mm ila 30 mm arası |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Türü | galvanizleme |
|---|---|
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| Kutup tasarımı | 8 dereceli depreme karşı |
| Rüzgar hızı | 160km / s, 30 m / s |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Kalınlığı | 1mm'den 30mm'ye |
|---|---|
| Şekil | Konoid, Çok piramidal, Kolumniform, poligonal veya konik |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Rüzgar hızı | 160km / s, 30 m / s |
| Product Name | Electric Galvanized steel Pole |
|---|---|
| Application | Distribution Line |
| Material | SteelQ235,Q345 |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Max ultimate tensile strength | 620 mpa |
| Product Name | Electric Galvanized steel Pole |
|---|---|
| Application | Distribution Line |
| Material | SteelQ235,Q345 |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Max ultimate tensile strength | 620 mpa |
| Tasarım yükü (kg) | 300 ~ 1000kg, üst kutuptan 50 cm'ye uygulandı |
|---|---|
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| güç | 10kV ~ 550kv |
| Dimenstion torlance | + -% 2 |
| İçin uygun | Elektrik dağıtımı |