| Kg cinsinden tasarım yükü | Üst direkten 50 cm'ye kadar 300 ~ 1000kg uygulandı |
|---|---|
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvaniz |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| Dimenstionun işkencesi | -% 2 |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Kalınlık | 1 mm'den 30 mm'ye |
|---|---|
| Şekil | Konoid, Çok piramidal, Koloniform, çokgen veya konik |
| Güç | 10kv~550kv |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Rüzgar hızı | 160km/sa, 30m/s |
| Ürün adı | Çelik Güç Direği |
|---|---|
| Başvuru | Dağıtım Hattı |
| Malzeme | S500MC |
| Minimum akma mukavemeti | 500 mpa |
| Maksimum nihai çekme mukavemeti | 620 mpa |
| Shape | conoid ,multi-pyramidal,columniform,polygonal or conical |
|---|---|
| Joint of the poles | insert mode, innerflange mode, face to face joint mode |
| Suit For | electricity distribution |
| Safety Factor | 1.0-2.0 |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Product Name | Galvanized Steel Power Pole |
|---|---|
| Application | Distribution Line |
| Material | SteelQ235,Q345 |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Max ultimate tensile strength | 620 mpa |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Standard | ISO 9001 |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |
| Ürün adı | 11kV iletim hattı direği Sıcak Boru Galvanizli Çelik Güç Kutbu Güç İletimi |
|---|---|
| Uygulama | Güç dağıtımı |
| Malzeme | Gr65 |
| Minimum akma dayanımı | 460 mpa |
| Maksimum nihai çekme mukavemeti | 620 mpa |
| şekil | conoid, çoklu piramidal, sütun biçiminde, çokgen veya konik |
|---|---|
| tip | düz kutup, çekme direği, dönüş direği |
| güç | 10kV ~ 550kv |
| Dimenstion Toleransı | ± 2% |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Kaynak Standardı | AWS (Amerikan Kaynak Derneği) D 1.1, ceza oranı% 80 -% 100'den az olmamalıdır |
|---|---|
| Tolerans | /% 2 |
| Ürün adı | 2.75 * 127 * 248 * 10670mm Gr, 345 mpa HDG çelik direkleri, Filipinlik için AWS D1.1'li monopoll |
| Malzeme | Yüksek mukavemetli düşük alaşımlı yapı çelikleri |
| cıvata çapa | Mevcut Özelleştirme |
| Şekil | konik, çok piramitli, koliform, çokgen veya konik |
|---|---|
| Türü | düz kutup, gerilme kutbu, kutup açmak |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| Boyut Toleransı | % 2 |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |