| Tip | galvanizleme |
|---|---|
| Güç | 10kv~550kv |
| Kutup tasarımı | 8 dereceli depreme karşı |
| Rüzgar hızı | 160km/sa, 30m/s |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Malzeme | Çelik, GR65, Miminum Akma Dayanımı 460mpa |
|---|---|
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Yüzey işleme | Sıcak Kalça Galvaniz |
| Galvaniz standardı | ASTMA123 |
| Garanti | 15 yıl |
| Product Name | Electric Galvanized steel Pole |
|---|---|
| Application | Distribution Line |
| Material | SteelQ235,Q345 |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Max ultimate tensile strength | 620 mpa |
| Product Name | Galvanized Steel Pole |
|---|---|
| Material | ASTM A572 GR50 |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Life time | 50 years |
| Ürün adı | Galvanizli Çelik Güç Kutbu |
|---|---|
| Uygulama | Güç hattı |
| Kalınlık | 1 mm ila 36 mm |
| Ömür | 50 yıl |
| Kaynak standardı | AWS (Amerikan Kaynak Topluluğu) D 1.1 |
| Tip | 132kv elektrik direkleri poligonal kule galvanizli çelik elektrik direği |
|---|---|
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Yüzey İşlem | Sıcak Daldırma Galvanizli |
| Kutup tasarımı | 8 dereceli depreme karşı |
| boyut toleransı | +- %2 |
| Product Name | Electric Galvanized steel Pole |
|---|---|
| Application | Distribution Line |
| Material | SteelQ235,Q345 |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Max ultimate tensile strength | 620 mpa |
| Adı | 86KV Galvanizli 11m Yüksek Mukavemetli Elektrik Direği |
|---|---|
| Malzeme | ASTM 572 sınıf 50, akma dayanımı 345mpa'dan az olmamalıdır |
| Türü | 86KV Galvanizli 11m Yüksek Mukavemetli Elektrik Direği |
| Şekil | Sekizgen |
| Yükseklik | 8-35m |
| Stil | Sıcak Daldırma Galvaniz |
|---|---|
| Türü | düz kutup, çekme direği, kutup açmak |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| Dimenstionun Tezi | % 2 |
| Şekil | konoid, çoklu piramidal, koloniform , poligonal veya konik |
| Ürün adı | Elektrik galvanizli çelik direk |
|---|---|
| Uygulama | Dağıtım Hattı |
| Malzeme | SteelQ235, Q345 |
| Minimum akma dayanımı | 355 mpa |
| Maksimum nihai çekme mukavemeti | 620 mpa |