| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| Türü | Doğrudan gömülü 65ft NGCP Standart güç şebekesi elektrik direği Filipinler |
|---|---|
| İçin uygun | elektrik dağıtım |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Dimenstionun gözenekliliği | -% 2 |
| Malzeme | Özelleştirilebilir |
| Türü | galvanizleme |
|---|---|
| Stil | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kaynak standart | AWS D 1.1 |
| Kutup tasarımı | 8 dereceli depreme karşı |
| Dimenstionun göz yaşı | -% 2 |
| Type | steel tubular pole |
|---|---|
| Surface Treatment | hot dip galvanized |
| Design Load in kg | 300~1000kg |
| Wind speed | 160km/h |
| Suit for | electricity distribution |
| ad | Yüksek Gerilim Elektrik Hattı Projesi için Genel Güç İletim Direkleri |
|---|---|
| tasarlamak | 9m 3.8mm |
| Yükseklik | 6-40m |
| Thickenss | 2,5 mm-40 mm |
| Tasarım Yükü | 2KN-100KN |
| Suit for | electricity distribution |
|---|---|
| Power | 10kv~550kv |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Türü | 11.9m - 940dan Galvanizli Çelik Yardımcı Güç Kutupları Açık Elektrik Tesisleri Direkleri |
|---|---|
| Şekil | Yuvarlak, Konik |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Kalınlığı | 2,5 mm-16 mm |
| Yüzey bitmiş | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Türü | NGCP Çelik Direkler 80 ft Elektrik Teleskoplama Kutusu Güç İletimi İçin |
|---|---|
| Şekil | Yuvarlak, Konik |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Kalınlığı | 2,5 mm-16 mm |
| Yüzey bitmiş | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Type | 34m 320 kv NGCP Hot Dip Galvanizing Steel Electrical Utility Poles For Bidder |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Malzeme | Q235 Q345 Q460 |
|---|---|
| Warrenty | 15 yıl |
| Gerilim | 10-550KV |
| Yükseklik | 10-80FT |
| COLOE | özelleştirilmiş |