| Türü | İletim Hattı için 11m Yuvarlak Çelik Yardımcı Güç Kutuları 5mm Kalınlık |
|---|---|
| Şekil | Yuvarlak, Konik |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Kalınlığı | 2,5 mm-16 mm |
| Yüzey bitmiş | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Yükseklik | 15m |
|---|---|
| Güç | 10-550kv |
| Piyasa | Banglades |
| Kalınlığı | 4mm/5mm |
| Malzeme | GR65 verim gücü 460mpa'dan az değil |
| Değerlendirilmiş Akım | 10-200 |
|---|---|
| Nominal Voltaj | 10-220 |
| Yüzey tedavisi | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Boyut Toleransı | +- %2 |
| Minimum akma dayanımı | 355 mpa |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| Ürün adı | Galvanizli Çelik Direk |
|---|---|
| Uygulama | İletim Hattı |
| Tasarım | Özelleştirilmiş |
| Yüzey tedavisi | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| Type | Galvanized Metal Poles 12m Utility Pole For Power Distribution Equipment |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Style | galvanized |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit for | electricity distribution |
| Type | 11.88m-462dan Galvanized Steel Poles Utility Pole for power distribution Equipment |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Type | one 40ft container 30ft Steel Utility Pole and one 40ft container 35ft steel pole electric pole |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Türü | 11.88m-1200dan tasarım yükü Çelik Yardımcı Kutup elektrikli cihazlar direk |
|---|---|
| Şekil | Yuvarlak, Konik |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Kalınlığı | 2,5 mm-16 mm |
| Yüzey bitmiş | Sıcak Daldırma Galvaniz |