| Type | Galvanized Metal Poles 12m Utility Pole For Power Distribution Equipment |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Type | 320kv 43m NGCP Hot Dip Galvanization Steel Utility Pole electric pole for bidder |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| Type | Galvanized Steel Poles 12m Steel Utility Pole For Power Distribution Equipment |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Type | 5mm - 16mm Thickness Galvanized Steel Street Light Poles Certification |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Type | 10m 11m 11.9m Round Steel Utility Pole 5mm Thickness for transmission line |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Güç | 10kv~550kv |
|---|---|
| Türü | düz direk, çekme direği, dönüş direği |
| Kalınlık | 1 mm ila 30 mm |
| Rüzgar hızı | 160km/s, 30m/s |
| Hata payı | +/-2% |
| Malzeme | Çelik, GR65, Minimum akma dayanımı 460mpa ile |
|---|---|
| Başvuru | Elektrik Enerjisi İletimi ve Dağıtımı |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvanizli, ASTM123'e göre sıcak daldırma galvanizli |
| Renk | Müşteri isteği |
| Yükseklik | Müşteri tarafından gerekli |
| Thickness | 1mm to 30mm |
|---|---|
| Shape | Conoid, Multi-pyramidal,Columniform, polygonal or conical |
| Power | 10kv~550kv |
| Suit for | electricity distribution |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |