| Style | hot dip galvanized |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Power | 10kv~550kv |
| Tolance of dimenstion | +-2% |
| Shape | conoid ,multi-pyramidal,columniform,polygonal or conical |
| Style | hot dip galvanized |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Power | 10kv~550kv |
| Tolance of dimenstion | +-2% |
| Shape | conoid ,multi-pyramidal,columniform,polygonal or conical |
| tip | galvanizleme |
|---|---|
| güç | 10kV ~ 550kv |
| Kutup tasarımı | 8 dereceli depreme karşı |
| Rüzgar hızı | 160km / s, 30m / s |
| İçin uygun | Elektrik dağıtımı |
| Güç | 10kv~550kv |
|---|---|
| Tip | düz direk, çekme direği, dönüş direği |
| Kalınlık | 1 mm'den 30 mm'ye |
| Rüzgar hızı | 160km/sa, 30m/s |
| Hata payı | +/-2% |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Power | 10kv~550kv |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |
| Surface treatment | hot dip galvanized |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Power | 10kv~550kv |
| Suit for | electricity distribution |
| Surface treatment | hot dip galvanized |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Power | 10kv~550kv |
| Suit for | electricity distribution |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
|---|---|
| Türü | düz kutup, gerilme kutbu, kutup açmak |
| Kalınlığı | 1 mm ila 30 mm arası |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
|---|---|
| Dimenstionun işkencesi | % 2 |
| Kalınlığı | 1mm'den 30mm'ye |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvaniz |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
|---|---|
| Türü | düz kutup, çekme direği, kutup açmak |
| Kalınlığı | 1mm'den 30mm'ye |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |