| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
|---|---|
| Türü | düz kutup, çekme direği, dönüş direği |
| Kalınlığı | 1mm ila 30mm |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
|---|---|
| Türü | düz kutup, çekme direği, dönüş direği |
| Kalınlığı | 1mm ila 30mm |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Shape | conoid ,multi-pyramidal,columniform,polygonal or conical |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Power | 10kv~550kv |
| Tolance of dimenstion | +-2% |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Surface treatment | hot dip galvanized |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Power | 10kv~550kv |
| Suit for | electricity distribution |
| Surface treatment | hot dip galvanized |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Power | 10kv~550kv |
| Suit for | electricity distribution |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
|---|---|
| Türü | düz kutup, çekme direği, kutup açmak |
| Kalınlığı | 1mm'den 30mm'ye |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Model numarası | elektrikli çelik direk |
|---|---|
| Malzeme | Q345, Q235.GR65 |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz (ASTM A123) |
| Bileşen uzunluğu | -25mm ila 75mm |
| Anma gerilimi | 69kV-550KV |
| galvanizleme | ASTM A123 |
|---|---|
| Şekli | Konoidal, Çok piramidal, Sütunsu, çokgen veya konik |
| Kopma yükü | Özel |
| Kalınlık | 1 mm ila 30 mm |
| Ambalaj bilgileri | müşteri isteğine göre |
| Style | hot dip galvanized |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Power | 10kv~550kv |
| Tolance of dimenstion | +-2% |
| Shape | conoid ,multi-pyramidal,columniform,polygonal or conical |
| Ürün adı | galvanizli çelik güç direği |
|---|---|
| Başvuru | Güç hattı |
| Kalınlık | 1 mm ila 36 mm |
| boyut toleransı | +-2% |
| Yaşam süresi | 50 yıl |