| Güç | 10kV ~ 550kv |
|---|---|
| Dimenstionun işkencesi | % 2 |
| Kalınlığı | 1mm'den 30mm'ye |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvaniz |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
|---|---|
| Dimenstionun işkencesi | % 2 |
| Kalınlığı | 1mm'den 30mm'ye |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvaniz |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Stil | galvanizleme |
|---|---|
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kalınlığı | 1 mm ila 30 mm |
| Kutup tasarımı | 8 dereceli depreme karşı |
| Boyutlandırma dayanıklılığı | -% 2 |
| özellik | 35ft |
|---|---|
| Uygulama | elektrik güç iletimi |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Kalınlık | 3 mm 2,75 mm |
| Koruma seviyesi | IP65 |
| özellik | Çelik İletim Hattı İçin 14m Metal Yardımcı Direkleri Büyük Rulman Yükü |
|---|---|
| Uygulama | elektrik güç iletimi |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Kalınlık | 3 mm 2,75 mm |
| Koruma seviyesi | IP65 |
| Ürün Adı | Çelik Elektrik Direği |
|---|---|
| Uygulama | Güç iletimi |
| Yüzey Tedavisi | HDG Toz Koyma |
| Kaynak Standardı | AWS D 1.1 |
| Galvanizleme Standardı | ASTM A123 |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | 69KV Electrical Power Distribution |
| Quality Control | ISO 9001-2008 |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Surface treatment | HDG |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | 33KV Electrical Power Distribution |
| Quality Control | ISO 9001 |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Surface treatment | Galvanization |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |