| Yükseklik | 20m'den 50m'ye |
|---|---|
| güç | 400w-5000w |
| şekil | konik, çoklu piramidal, columniform, poli |
| Kaynak standardı | AWS D1.1 |
| Hata payı | +/-% 2 |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
|---|---|
| Dimenstionun işkencesi | % 2 |
| Kalınlığı | 1mm'den 30mm'ye |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvaniz |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
|---|---|
| Dimenstionun işkencesi | % 2 |
| Kalınlığı | 1mm'den 30mm'ye |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvaniz |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Türü | Doğrudan gömülü 65ft NGCP Standart güç şebekesi elektrik direği Filipinler |
|---|---|
| İçin uygun | elektrik dağıtım |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Dimenstionun gözenekliliği | -% 2 |
| Malzeme | Özelleştirilebilir |
| Güç | 10kv~550kv |
|---|---|
| Türü | düz direk, çekme direği, dönüş direği |
| Kalınlık | 1 mm ila 30 mm |
| Rüzgar hızı | 160km/s, 30m/s |
| Hata payı | +/-2% |
| Yüzey işlemi | Sıcak Daldırma Galvanizli |
|---|---|
| Türü | düz direk, çekme direği, dönüş direği |
| Kalınlığı | 1 mm ila 30 mm |
| Güç | 10kv~550kv |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Suit for | electricity distribution |
| Shape | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal or conical |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Type | steel pole |
|---|---|
| Suit for | electricity distribution |
| Shape | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal or conical |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Tolerance | +/-2% |
| Surface treatment | hot dip galvanized |
|---|---|
| Style | galvanization |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Power | 10kv~550kv |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Suit for | electriccity distribution |
| Surface treatment | hot dip galvanized |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |