| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| Türü | Filipinler onaylı tedarikçi için 45FT 50FT HT Tipi NGCP elektrik direği |
|---|---|
| Tarzı | galvanizleme |
| Rüzgar hızı | 160km/s, 30m/s |
| boyut Torlansı | +- %2 |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Türü | Thr Filipinler onaylı için 45FT 50FT HT Tipi NGCP yardımcı kutup |
|---|---|
| Stil | galvanizleme |
| Rüzgar hızı | 160km / s, 30m / s |
| Ölçü torsiyonu | -% 2 |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Ürün adı | Çelik Yardımcı Direk |
|---|---|
| Uygulama | İletim Hattı |
| tasarlamak | Özelleştirilmiş |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Kaynak standardı | AWS D1.1 |
| Product Name | Galvanized Steel Tubular Pole |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 25ft-70ft |
| Voltage | 132kv |
| Treatment | Bitumen |
| Features | high resistance of shock or vibration |
|---|---|
| Material | minimum yield strength is 345Mpa |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Voltage | according to the customer's request |
| Warranty | 30 years |
| Thickness | 1mm to 30mm |
|---|---|
| Shape | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal or conical |
| Power | 10kv~550kv |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| tolerance | +/-2% |
| Surface treatment | hot dip galvanized |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Power | 10kv~550kv |
| Suit for | electricity distribution |
| Türü | galvanizleme |
|---|---|
| Stil | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kaynak standart | AWS D 1.1 |
| Kutup tasarımı | 8 dereceli depreme karşı |
| Dimenstionun göz yaşı | -% 2 |
| Ürün adı | Çelik Yardımcı Direk |
|---|---|
| Uygulama | İletim Hattı |
| tasarlamak | Özelleştirilmiş |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Kaynak standardı | AWS D1.1 |